Hotellit Chinen-son
Vertaa 1 408 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 61 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Chinen-son: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Chinen-son

THE NEST NAHA

Okinawa NaHaNa Hotel & Spa

JR KYUSHU HOTEL Blossom Naha

Southern Beach Hotel & Resort OKINAWA

HOTEL SANSUI NAHA Ryukyu Onsen Naminoue-No-Yu

Hotel JAL City Naha

Tokyu Stay Okinawa Naha

Mercure Okinawa Naha

Hyatt Regency Naha, Okinawa

Hotel Nikko Alivila

Hotel AQUA CITTA Naha

Novotel Okinawa Naha

Hotel Strata Naha

Laguna Garden Hotel

Hewitt Resort Naha
Kohteen Chinen-son hotellit
Harkitsetko retkeä kohteeseen Chinen-son? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hotellihakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 5 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Chinen-son löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Chinen-son tutustuminen
Chinen-son tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Chinen-son ja sen lähellä kuuluu:
- Chinen Misaki -puisto
- Sefa-utakin pyhäkkö
- Nirai Kanai -silta
- Chinen-linnanraunio
- Kokusai-dori ostoskatu
- American Village
- Kadenan ilmatukikohta
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Chinen-son, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Naha (OKA). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Chinen-son?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Chinen-son, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Chinen-son, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 21 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 358 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 28 °C päivisin ja 20 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 850 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 27 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 722 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 18 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 540 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Chinen-son on 2469 cm.
Chinen-son: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 408 |
---|---|
Halvin hinta | 61 € |
Korkein hinta | 213 € |
Suositut hotellit | THE NEST NAHA, Okinawa NaHaNa Hotel & Spa, JR KYUSHU HOTEL Blossom Naha, Southern Beach Hotel & Resort OKINAWA, HOTEL SANSUI NAHA Ryukyu Onsen Naminoue-No-Yu, Hotel JAL City Naha, Tokyu Stay Okinawa Naha, Mercure Okinawa Naha, Hyatt Regency Naha, Okinawa, Hotel Nikko Alivila, Hotel AQUA CITTA Naha, Novotel Okinawa Naha, Hotel Strata Naha, Laguna Garden Hotel, Hewitt Resort Naha |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Lomamökit Parikkala
- Radisson Blu Grand Hotel Tammer, Tampere
- Kauppakeskus Sello – lähellä sijaitsevat hotellit
- Lehmo Majoitus
- Lappajärvi Majoitus
- Kokkola – Perhehotellit
- Helsingin kaupungin keskusta – hotellit
- Comfort Hotel Sello
- Forenom Serviced Apartments Rauma
- First Hotel Dragonen
- Aamiaismajoitukset Kemiönsaari