Hotellit Hambak-kol
Vertaa 192 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Hambak-kol: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Hambak-kol

Toyoko Inn Changwon

Grand City Hotel Changwon

Hanwha Resort Geoje Belvedere

Samsung Hotel Geoje

Geojerowa Pension

Hotel International

Grand Mercure Ambassador Changwon

Masan Tourist Hotel

Brown Dot Hotel Jinju Chungmugong

Crown Hotel Changwon

2day Hotel

New Grand Hotel

Brown Dot Hotel Masan

Ryn Boutique Hotel

Tongyeong Bridge Hotel
Kohteeseen Hambak-kol tutustuminen
Hambak-kol tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Hambak-kol ja sen lähellä kuuluu:
- Masanin kalamarkkinat
- Masan Stadium (stadion)
- Korean merisotakoulun museo
- Geoje-sin ranta
- Okgyen ranta
- Seongsanin taidehalli
- Yongjin puisto
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Hambak-kol, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Jinju (HIN-Sacheon). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Hambak-kol?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Hambak-kol, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Hambak-kol, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja joulukuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 171 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 9 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 429 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 677 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 182 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Hambak-kol on 1459 cm.
Hambak-kol: Hotellitiedot
Majoitukset | 192 |
---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 129 € |
Suositut hotellit | Toyoko Inn Changwon, Grand City Hotel Changwon, Hanwha Resort Geoje Belvedere, Samsung Hotel Geoje, Geojerowa Pension, Hotel International, Grand Mercure Ambassador Changwon, Masan Tourist Hotel, Brown Dot Hotel Jinju Chungmugong, Crown Hotel Changwon, 2day Hotel, New Grand Hotel, Brown Dot Hotel Masan, Ryn Boutique Hotel, Tongyeong Bridge Hotel |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Hotellit Teijo
- Nautican ostoskeskus – lähellä sijaitsevat hotellit
- Apartamentos Colón Playa
- Hotellit Skellefteå
- Hotellit Talin
- Anttola kohteen Kylpylähotellit
- Huvilat Napoli
- Hotellit Porlammi
- Hotel LIVVO Veril Playa
- Hotellit Tallinna
- Mökit Kuhmoinen
- The Views Monumental
- Mökit Sipoo
- Hotellit Yuo-myeon
- Puerto Rico kohteen Vesipuistohotellit