Hotellit Inniskeen
Vertaa 70 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 95 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Inniskeen: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Inniskeen

Ballymascanlon Hotel and Golf Resort

Fairways Hotel Dundalk

Cabra Castle Hotel

The Gateway Hotel

Imperial Hotel

Carrickdale Hotel & Spa

Innisfree House

Four Seasons Hotel Carlingford

Collon House

Glen Gat House

Mc Kevitts Village Hotel

Plantation Lodge B&B

Rathescar Grove

Setanta B&B

Ghan House Carlingford
Kohteeseen Inniskeen tutustuminen
Inniskeen tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Inniskeen ja sen lähellä kuuluu:
- Patrick Kavanagh Rural and Literary Resource Centre
- Inniskeen Pitch & Putt Club
- Crossmaglen Square (aukio)
- Carrickmacross Lace Gallery
- Oriel Park (puisto)
- Dundalk Stadium (stadion)
- Dundalk Golf Club (golfkeskus)
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Inniskeen?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Inniskeen, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Inniskeen, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 190 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 203 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 252 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 259 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Inniskeen on 903 cm.
Inniskeen: Hotellitiedot
Majoitukset | 70 |
|---|---|
Halvin hinta | 95 € |
Korkein hinta | 255 € |
Suositut hotellit | Ballymascanlon Hotel and Golf Resort, Fairways Hotel Dundalk, Cabra Castle Hotel, The Gateway Hotel, Imperial Hotel, Carrickdale Hotel & Spa, Innisfree House, Four Seasons Hotel Carlingford, Collon House, Glen Gat House, Mc Kevitts Village Hotel, Plantation Lodge B&B, Rathescar Grove, Setanta B&B, Ghan House Carlingford |
Viimeksi varatut hotellit Inniskeenebookersn tarkistamat arvostelut


