Hotellit Kampung Keling
Vertaa 27 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Keling: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Keling

Grand Court Hotel

Yew Boutique Hotel

B&L Hotel

Hotel O Melintang Hotel

Rick Resort Teluk Intan

Sungai Klah Inn

The Cedar Bidor Villa – Family Friendly villa, the perfect escape from the city

OYO 89332 DE Hotel

VVIP Hotel Hutan Melintan

OYO 89650 Inn Hotel

Hotel Kawan Bidor

Rivertel

Angsoka Hotel

Hotel O Ting Brother Sg Klah Inn
Kohteeseen Kampung Keling tutustuminen
Kampung Keling tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Keling ja sen lähellä kuuluu:
- Sungai Klah -kylpyläpuisto
- Petai Lane
- Cangkat Jong
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Keling?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Kampung Keling, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Keling, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 464 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 520 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 451 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 857 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Keling on 2292 cm.
Kampung Keling: Hotellitiedot
Majoitukset | 27 |
|---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 511 € |
Suositut hotellit | Grand Court Hotel, Yew Boutique Hotel, B&L Hotel, Hotel O Melintang Hotel, Rick Resort Teluk Intan, Sungai Klah Inn, The Cedar Bidor Villa – Family Friendly villa, the perfect escape from the city, OYO 89332 DE Hotel, VVIP Hotel Hutan Melintan, OYO 89650 Inn Hotel, Hotel Kawan Bidor, Rivertel, Angsoka Hotel, Hotel O Ting Brother Sg Klah Inn, kuala woh resort |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Jyväskylä Majoitus
- Sport & Spa Hotel Vesileppis
- Villa Bella Vista
- Saltsjöbaden – Kylpylähotellit
- Karigasniemi Majoitus
- Trogir Majoitus
- Rukatunturi Majoitus
- Huvilat Tuusula
- Hotel Princess Taurito - All Inclusive
- Naantalin vanhakaupunki Majoitus
- Helsingin kaupungin keskusta – hotellit
- Baumanburi
- Suojärvi Majoitus


