Hotellit Kampung Pagar Besi
Vertaa 107 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 17 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Pagar Besi: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Pagar Besi

OYO 91244 Aufa Chalet

Quinara Al Safir Resort

Paya Bunga Hotel Terengganu

Hotel Seri Malaysia Kuala Terengganu

Sutra Beach Resort

Arena Boutique Hotel Kuala Terengganu

Sumai Hotel Apartment

Hotel O Teratak Samuderakita, Chalet & Guesthouse

Valya Hotel - Kuala Terengganu

Raia Hotel & Convention Centre Terengganu

Mahasa Penarik Homestay

Hotel Grand Continental Kuala Terengganu

DJ Citi Plaza Hotel & Suites

Hotel O Indah

Permai Hotel Kuala Terengganu
Kohteeseen Kampung Pagar Besi tutustuminen
Kampung Pagar Besi tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Pagar Besi ja sen lähellä kuuluu:
- Pagar Besin ranta
- Batu Rakitin moskeija
- Universiti Malaysia Terengganun yliopisto
- Merangin laivalaituri
- Kristallimoskeija
- Kampung Cina
- Pasar Payang
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Pagar Besi, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuala Terengganu (TGG-Sultan Mahmood). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Pagar Besi?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Pagar Besi, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Pagar Besi, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 637 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 524 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 667 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1401 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Pagar Besi on 3228 cm.
Kampung Pagar Besi: Hotellitiedot
Majoitukset | 107 |
|---|---|
Halvin hinta | 17 € |
Korkein hinta | 61 € |
Suositut hotellit | OYO 91244 Aufa Chalet, Quinara Al Safir Resort, Paya Bunga Hotel Terengganu, Hotel Seri Malaysia Kuala Terengganu, Sutra Beach Resort, Arena Boutique Hotel Kuala Terengganu, Sumai Hotel Apartment, Hotel O Teratak Samuderakita, Chalet & Guesthouse, Valya Hotel - Kuala Terengganu, Raia Hotel & Convention Centre Terengganu, Mahasa Penarik Homestay, Hotel Grand Continental Kuala Terengganu, DJ Citi Plaza Hotel & Suites, Hotel O Indah, Permai Hotel Kuala Terengganu |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Hotellit Imatra
- Ida Village I & II
- Etelä-Pohjanmaa – Kylpylähotellit
- Shangri-La Bangkok
- Hotellit Tampere
- Aristea Hotel Rethymnon
- Mäntsälä kohteen Liikehotellit
- Hotelli Tarjanteen majoitushuoneet Virrat
- Karstula – 3 tähden hotellit
- Omena Hotel Tampere
- Fuengirola – 3 tähden hotellit
- Rauma kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Mikkeli kohteen Hotellit maksuton pysäköinti

