Hotellit Kampung Raja
Vertaa 462 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 31 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Raja: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Raja

AC Hotels by Marriott Ipoh

1969 Ipoh Garden

WEIL Hotel

M Boutique Hotel

The Banjaran Hotsprings Retreat

Travelodge Ipoh

Cititel Express Ipoh

M Roof Hotel & Residences

Bedrock Hotel

D Hotel Seri Iskandar

IPOH Sunway Onsen Suites by uBook

Hotel Excelsior

Ipoh Santorini Hideaway Hotel Inspired

1969 DKelly Hotel

The Horizon Ipoh Stay by Grab A Stay
Kohteeseen Kampung Raja tutustuminen
Kampung Raja tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Raja ja sen lähellä kuuluu:
- Universiti Teknologi PETRONAS
- Aeon Station 18
- Istana Kellie
- Concubine Lane
- Ipoh Parade
- Dataran Ipoh
- Angsana
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kampung Raja, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Raja?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Raja, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja maaliskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Raja, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 579 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 507 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 394 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 894 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Raja on 2374 cm.
Kampung Raja: Hotellitiedot
Majoitukset | 462 |
|---|---|
Halvin hinta | 31 € |
Korkein hinta | 435 € |
Suositut hotellit | AC Hotels by Marriott Ipoh, 1969 Ipoh Garden, WEIL Hotel, M Boutique Hotel, The Banjaran Hotsprings Retreat, Travelodge Ipoh, Cititel Express Ipoh, M Roof Hotel & Residences, Bedrock Hotel, D Hotel Seri Iskandar, IPOH Sunway Onsen Suites by uBook, Hotel Excelsior, Ipoh Santorini Hideaway Hotel Inspired, 1969 DKelly Hotel , The Horizon Ipoh Stay by Grab A Stay |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Lomamökit Rutalahti
- Hotel Rantapuisto
- Aegean Village Beachfront Resort
- Hotellit Läsäkoski
- Wakeup Copenhagen Bernstorffsgade
- Pariisin keskusta – hotellit
- Huvilat Lissabonin alue
- Seitsemisen kansallispuisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Lomamökit Saukkovaara
- Hotel Romantica
- Fuengirola – 3 tähden hotellit
- Pietari – 5 tähden hotellit
- Kleopatra Ada Beach Hotel
- Mänttä-Vilppula kohteen Kylpylähotellit

