Hotellit Kampung Salang
Vertaa 49 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Salang: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Salang

All In Hotel

Hotel Seri Malaysia Kangar

Noor Boutique Hotel

T Hotel Kuala Perlis

Hotel O Ban Cheong

Keteri Boutique Hotel

The Zuley Heritage Hotel

Putra Brasmana Hotel

Coop Hotel Kangar

The Putra Regency Hotel

T Hotel Changlun

CSH Motel Kuala Perlis

Ants Hotel

Minshu

Noor Homestay
Kohteeseen Kampung Salang tutustuminen
Kampung Salang tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Salang ja sen lähellä kuuluu:
- Al Hussain -moskeija
- Universiti Malaysia Perlis Manufacturing School
- Gua Kelam
- Sadaon tullikamari
- Utama Stadium (stadion)
- Perliksen viinitarha
- Bukit Nasi Sa Bungkus
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kampung Salang, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Alor Setar (AOR-Sultan Abdul Halim). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Salang?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Salang, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Maaliskuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Salang, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 262 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 601 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 685 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 760 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Salang on 2308 cm.
Kampung Salang: Hotellitiedot
Majoitukset | 49 |
|---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 46 € |
Suositut hotellit | All In Hotel, Hotel Seri Malaysia Kangar, Noor Boutique Hotel, T Hotel Kuala Perlis, Hotel O Ban Cheong, Keteri Boutique Hotel, The Zuley Heritage Hotel, Putra Brasmana Hotel, Coop Hotel Kangar, The Putra Regency Hotel, T Hotel Changlun, CSH Motel Kuala Perlis, Ants Hotel, Minshu, Noor Homestay |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Hotellit Rajamäki
- O2 Arena – lähellä sijaitsevat hotellit
- Mökit Kiuruvesi
- Pohjois-Suomi kohteen Porealtaalla varustetut hotellit
- Hämeenlinna kohteen Porealtaalla varustetut hotellit
- Original Sokos Hotel Vaakuna
- Hotellit Martinlaakso
- Aamiaismajoitukset Porvoo
- Aso Rock – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hostellit Pietarsaari
- Viva Blue & Spa
- Helsinki-Vantaa – lähellä sijaitsevat hotellit
- Pello kohteen Kylpylähotellit
- Karavaanialueet Kreikka
- Hotellit Mora
- Avena Resort & Spa Hotel - All Inclusive
- Karavaanialueet Tukholma

