Hotellit Kampung Sungai Lesong
Vertaa 70 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 17 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Sungai Lesong: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Sungai Lesong

Kampar Boutique Hotel - Kampar Sentral

D Hotel Seri Iskandar

Kampar Boutique Hotel

FullyWell Hotel

kuala woh resort

Sebayu Retreat Gopeng

Grand Kampar Hotel

Bagas Zakariah Orchard Lodge

M Boutique Kampar

MyPrawn Village

The HIJAU Camp & Cabin

Hotel O Nk Impian

Sakura 2 Homestay Kampar
Kohteeseen Kampung Sungai Lesong tutustuminen
Kampung Sungai Lesong tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Sungai Lesong ja sen lähellä kuuluu:
- Lata Kinjangin vesiputous
- Gua Tempurungin tippukiviluolat
- Litar Dato' Sagor -kilparata
- Universiti Teknologi PETRONAS
- Kinta-tinakaivoksen museo
- Universiti Tunku Abdul Rahman
- Tanjung Tualang Tin Dredge No. 5 -ruoppauskone
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Sungai Lesong, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Sungai Lesong?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Sungai Lesong, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Maaliskuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Sungai Lesong, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 629 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 22 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 655 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 503 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1025 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Sungai Lesong on 2813 cm.
Kampung Sungai Lesong: Hotellitiedot
Majoitukset | 70 |
|---|---|
Halvin hinta | 17 € |
Korkein hinta | 184 € |
Suositut hotellit | Kampar Boutique Hotel - Kampar Sentral, D Hotel Seri Iskandar, Kampar Boutique Hotel, FullyWell Hotel, kuala woh resort, Sebayu Retreat Gopeng, Grand Kampar Hotel, Bagas Zakariah Orchard Lodge, M Boutique Kampar, MyPrawn Village, The HIJAU Camp & Cabin, Hotel O Nk Impian, Sakura 2 Homestay Kampar, Yew Boutique Hotel, The Kandu Resort |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Fuengirola kohteen Kylpylähotellit
- Hotel SB Glow 4 Sup
- Lappeenrannan Keilahalli – lähellä sijaitsevat hotellit
- Haga Slott
- Lappi – Porealtaalla varustetut hotellit
- Billnäs – hotellit
- Hotellit Oravi
- Hotellit Koeru
- Scandic Tampere City
- Majatalot Lappi
- Karavaanialueet Gernika-Lumo
- Hotellit Kuru
- Hotellit Pyhämaa
- Yorkshiren nummien kansallispuisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Koli kohteen Porealtaalla varustetut hotellit
- Hotellit Ljubljana
- Kreikan saaret – 3 tähden hotellit


