Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Gisa Stay on poissa kotoa. Me kutsumme sitä "2. Koti".
Kiinteistö sijaitsee rauhallisella alueella, jota ympäröi vihreä luonto, jossa on puutarha, huone, jossa on tarvittavat tilat (vaatekaappi, hyvin tehty sänky, pyyhkeet, hammasharja $ hammastahna, tossut ...), keittiö, hyvin lähellä päätietä ja linja-autoasemaa , urheilumahdollisuudet, supermarket, paikallismarkkinat, matkailukohteet kuten Kigali Genocide Memorial 15 minuutin kävelymatka, lähellä kaupungin keskustaa alle 10 minuutin ajomatkan päässä. Niille, jotka haluavat rukoilla, pääset myös lääkäriasemille lähellä ja jopa kirkkoja.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Kigalin kokouskeskus. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta
Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kigalin kokouskeskus ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ntaramankirkko
Majoittaja
MANAGER
Puhutut kielet
Englanti, ranska ja swahili
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Majoituspaikka ei salli lapsia.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Gisa Stay is a Home Away From Home. We Call it Your "2nd Home"
Gisa Stay is a home away from home. We call it your "2nd Home". – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Joseph S.
24.10.2019
Hyvää: Siisteys
Amazing
This was probably the best trip I had to Rwanda and my stay here made it the best!!