Hotellit Langkoop
Vertaa 29 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 76 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Langkoop: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Langkoop

Country Roads Motor Inn Naracoorte

Naracoorte Hotel Motel

A Must At Coonawarra

William Macintosh Motor Lodge

Rest Motels Naracoorte

Alexander Cameron Suites

Coonawarra Place Motor Inn

Echo Holiday Parks - Naracoorte

Coonawarra Bush Holiday Park

Kincraig Hotel

Coonawarra Motor Lodge

Bush Hideaway X by Tiny Away

Sarah's Cottage Penola: Lovely stone cottage, WiFi AC Fire Spa BBQ Dog friendly

Aloha Central Luxury Accommodation

Henry's Cottage Penola: Charming cottage, AC, fire pit, wifi, BBQ, Dog friendly
Kohteeseen Langkoop tutustuminen
Langkoop tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Langkoop ja sen lähellä kuuluu:
- Lignum Swamp Wildlife Reserve
- Meereek Bushland Reserve
- Meereek Flora Reserve
- Edenhope Natural Features Reserve
- Edenhope Flora Reserve
- Lake Kemi Kemi Wildlife Reserve
- Boolara Forest Reserve
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Langkoop?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Langkoop, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Langkoop, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja hein äkuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 28 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 88 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 149 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 16 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 211 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 25 °C ja 8 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 135 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Langkoop on 583 cm.
Langkoop: Hotellitiedot
Majoitukset | 29 |
|---|---|
Halvin hinta | 76 € |
Korkein hinta | 144 € |
Suositut hotellit | Country Roads Motor Inn Naracoorte, Naracoorte Hotel Motel, A Must At Coonawarra, William Macintosh Motor Lodge, Rest Motels Naracoorte, Alexander Cameron Suites, Coonawarra Place Motor Inn, Echo Holiday Parks - Naracoorte, Coonawarra Bush Holiday Park, Kincraig Hotel, Coonawarra Motor Lodge, Bush Hideaway X by Tiny Away, Sarah's Cottage Penola: Lovely stone cottage, WiFi AC Fire Spa BBQ Dog friendly, Aloha Central Luxury Accommodation, Henry's Cottage Penola: Charming cottage, AC, fire pit, wifi, BBQ, Dog friendly |
