Hotellit Manumbar

Vertaa 28 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 109 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Manumbar: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Manumbar

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Manumbar
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Manumbar tutustuminen

Manumbar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Manumbar ja sen lähellä kuuluu:

  • Wrattens Conservation Park
  • Yabba State Forest
  • Wrattens National Park
  • Wrattens Resources Reserve
  • Elgin Vale Forest Reserve
  • Cherbourg National Park
  • Little Bella Nature Refuge

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Manumbar?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Manumbar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Manumbar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Tammikuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 463 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 172 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 92 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 324 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Manumbar on 1053 cm.

Manumbar: Hotellitiedot

Majoitukset
28
Halvin hinta
109 €
Korkein hinta
151 €
Suositut hotellit
Amamoor Lodge, Goomeri Motel, Lusso Retreats, Eco-Friendly Tiny House Retreat | Private Chef Dining, Country Cottage in Imbil (Mary Valley), Staple House Bed & Breakfast, Tervetuloa kotiin Imbil Country Mökkeihin, Killara Farm - Sunshine Coast Farm Stay | 4 Bedrooms | Views | Pool | Firepit , Off-grid bliss: Cozy retreat immersed in Australian Bush Mountain stunning views, Imbil Country Cabin 1, Hibiscus Cottage / Amamoor Homestead and Cottages, Under the Velvet Sky by Tiny Away, Imbil Country Cabins Homestead, Imbil Country Cabin 2, Magnolia Cottage / Amamoor Homestead