Olemme valmiita ottamaan sinut tervetulleeksi merinäköala kahden makuuhuoneen huoneistoomme, joka sijaitsee kauniilla Beach Colony Resortilla Myrtle Beachin sydämessä!
Meidän kahden makuuhuoneen huoneisto voi nukkua jopa kahdeksan vierasta ja on käytettävissä vain virallisen paikan päällä toimittajan kautta. Oleskelusi sisältää päivittäisen siivouspalvelun, jossa on kaikki liinavaatteet ja pyyhkeet sekä EI siivousmaksu. Käytettävissä on myös 24h-vastaanotto.
Meidän Ocean View kahden makuuhuoneen huoneisto sisältää kaikki kodin mukavuudet, kuten:
• 2 makuuhuonetta (king-vuode, kaksi täysikokoista vuodetta)
• 2 kylpyhuonetta
• Olohuone (varustettu vuodesohvalla)
• Oma parveke, josta on sivukuva merestä
• Täysin varustettu keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, astianpesukone, kahvinkeitin ja mikroaaltouuni
• Perinteiset astiat ja astiat
• Ilmainen Wi-Fi
• Silitysrauta ja -lauta
• Turvallinen
• Hiustenkuivaaja
• DVD-soitin
• 2 televisiota kaapelilla
• Pesukone ja kuivausrumpu
• Ilmainen DVD-vuokraus vastaanotossa
Meidän vuokra on käytettävissä lauantaina - lauantaina pysyy sesongin aikana ja kolmen yön yöpyminen loppuvuoden aikana. Sisustus voi vaihdella yksiköstä toiseen.
BEACH COLONY RESORT AMENITIES
Beach Colony Resortissa on niin monta vaihtoehtoa koko perheelle tai pari romanttiselle lomalle. Vieraana meidän kahden makuuhuoneen huoneisto voit rentoutua ja nauttia lomastasi täysin meidän valikoima vesiominaisuudet ja vieraiden mukavuuksia.
Palveluihimme kuuluu:
• Kaksi ulkouima-allasta
• Kiddie-ulkouima-allas
• Ulkouima-allas
• Ulkona laiska joki
• Sisä allas
• Sisäuima-allas
• Ocean Café-buffetaamiainen
• Shark Bites Ice Cream ja snackbaari
• Ocean Lounge -ravintola