Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

LAST MINUTE RATE, Suora Oceanfront 4BR / 3BA, Sleep 16, Corner, Keskeinen sijainti

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan LAST MINUTE RATE, Suora Oceanfront 4BR / 3BA, Sleep 16, Corner, Keskeinen sijainti valokuvagalleria

Ulkoalueet
Sisäuima-allas, lämmitetty uima-allas
Sekalaista
Rannalla
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta16 henkilöä167 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Poreallas
  • Pyykinpesukone
  • Uima-allas
  • Kuntosali

Tutustu alueeseen

Map
Myrtle Beach, SC
  • Family Kingdom Amusement and Water Park
    ‪2 min ajomatka‬
  • Myrtle Beach Boardwalk
    ‪3 min ajomatka‬
  • Myrtle Beach State Park (luonnonpuisto)
    ‪3 min ajomatka‬
  • Myrtle Beach, Etelä-Carolina (MYR)
    ‪5 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

LAST MINUTE RATE, Suora Oceanfront 4BR / 3BA, Sleep 16, Corner, Keskeinen sijainti

Minulla on 4 neljä makuuhuonetta suoraan merenrantahuoneistot Myrtlen rannalla. Heistä 2 sijaitsee tässä rakennuksessa. Yksi on 12. kerroksessa ja toinen 9. kerroksessa. Myös kaksi rakennusta Grand Atlanticista alaspäin minulla on toinen 8. kerroksessa. Tuo rakennus nimeltään Paradise Resort. Ocean Reef on neljäs rakennus, jossa minulla on vielä 4 makuuhuonetta 9. kerroksessa. Ocean reef sijaitsee 72. Ave N: llä Myrtle Beachillä.
Tässä on linkit 4 makuuhuoneeseeni:

4bed / 3bath @ Grand Atlantic Ocean Resort: http: // www. VRBO. com / 404560
4bed / 3bath @ Grand Atlantic Ocean Resort: www. VRBO. com / 978538
4bed / 3bath @ Paradise Resort: www. VRBO. com / 683027
4bed / 3bath @ Ocean riuttakeskus: www. VRBO. com / 1023306

Kalenterini ja hinnat ovat ajan tasalla. Pyydetyt päivämäärät ovat saatavilla, jos kalenteri näyttää niiden olevan käytettävissä. Tämä yksikkö vuokrataan lauantaista lauantaihin lukuun ottamatta talvikuukausia (marraskuu, joulukuu, tammikuu ja helmikuu).

Tietoja asunnosta:
Tämä on suora valtamerenranta, 1800 neliömetrin 4 makuuhuoneen / 3 kylpyhuoneen, 12. kerroksen huoneisto, joka sijaitsee Myrtle Beachin halutuimmalla ja keskeisimmällä paikalla, suurella parvekkeella. Tämä huoneisto tarjoaa räätälöityjä Tommy Bahama -koristeita, täyden keittiön, pesukoneen ja kuivausrummun yksikössä, ilmaisen langattoman internetin, taulutelevision kaikissa huoneissa ja uskomattoman näkymän Atlantin valtamerelle. Lakanat ja pyyhe toimitetaan tämän vuokra. Makuuhuoneessa on king-size-vuode sekä oma kylpyhuone. Toisessa ja kolmannessa makuuhuoneessa on kaksi täysikokoista vuodetta. Neljännessä makuuhuoneessa on 2 queen-vuodetta ja oma kylpyhuone kylpyhuoneessa ja se on lukittu sviitti. Lisäksi olohuoneessa on kuningatar vetäytymissohva. Yksikössä on suuri yksityinen merenrantaparveke, josta on esteetön näköala merelle. Nauti laajoista mukavuuksista, joihin kuuluu täysi kuntosali, pelihuone ja 5 uima-allasta, mukaan lukien lämmitetyt uima-altaat sisä- ja ulkotiloissa, poreallas, sisä- ja ulkouima-altaat, joissa on sieni vesiputous ja kuplat, ja hauska 170 jalkaa laiska joki. Kaikista uima-altaista on upeat näkymät rannalle ja merelle! Pysäköinti sijaitsee samassa rakennuksessa kuin yksikkö ja tarjoaa vieraalle 3 paikkaa.

Tietoja alueesta:
On olemassa monia hauskoja perhetoimintoja lyhyen matkan päässä asunnosta. Family Kingdom, perheen teemapuisto on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Siellä on myös Ripleyn akvaario, jossa on tuhansia merieläimiä. Kaikilla kotiovellesi on myös minigolfkenttiä, kauppoja, vesipuistoja, minikisarataita ja ruokapaikkoja. Carolina Opry Theatressa, The Legendissa ja Palace Theatressa näytetään näytöksiä.

Myrtle Beach on golfparatiisi, jossa on yli 100 golfkenttää, joista vain lyhyen ajomatkan päässä huoneisto. On monia ravintoloita ja kauppoja jokaiseen makuun. Olemme varmoja siitä, että nautit vierailustasi tässä kauniissa 4 makuuhuoneen / 3 kylpyammeen merenrantahotellissa.

Tämä ominaisuus on savuton. Vieraat saavat tupakoida vain rakennuksen ympärillä olevissa tupakointialueissa. 250 dollaria. 00 siivousmaksu peritään, jos tupakointi tapahtuu vierashuoneessa.

Sinun on oltava yli 25-vuotias varaamaanksesi tämän asunnon.

Jos olet kiinnostunut varaamaan tämän huoneisto:
Napsauta 'Varaa' -painiketta ja seuraa ohjeita. Sivusto tarjoaa sinulle vaihtoehdon ostaa peruutussuojaus ja vahingonsuojaus. On täysin sinun tehtäväsi hyödyntää tätä vai ei. Tämän jälkeen sinun on luettava vuokrasopimus ja sovittava siitä, ennen kuin pystyt maksamaan. Ensimmäinen talletus on 500 dollaria luottokortilla varauksen suorittamiseksi. Erääntyy 60 päivää ennen saapumispäivää.

Avainsanat: Loma Oceanfront Condo Myrtle Beachissä, suora merenranta, paras hinta, paras sijainti, tilava, 4 makuuhuonetta, lukittu, täysin varustettu keittiö, uima-altaat, laiska joki, kylpytynnyri, pesukone ja kuivausrumpu yksikön sisällä, keskeinen sijainti.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Myrtle Beach Beaches. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja kuntosalin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 3 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, sähköauton latauspiste ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Myrtle Beach Beaches ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Myrtle Beach Boardwalk
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sisäuima-altaan, porealtaan ja kuntokeskuksen. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pelihallin/-huoneen, puutarhan ja pyykinpesutilat.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.

Majoittaja

Rufia Nigro

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Sisäuima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste
  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 yksityistä kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä valtamerta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Pelihalli/-huone

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Puutarha
  • Sähköauton latausasema
  • Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
  • Yksikön koko: 167 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

310896

4BR/3BA, Sleeps 16, Large Oceanfront, Balcony – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 135 kautta 177 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 34 kautta 177 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 5 kautta 177 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 177 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 177 arvostelua

9,2/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Stephanie V.

Hyvää: Siisteys

Lovely Quick Trip

Great location in a large condo - plenty of room for everyone! Fully stocked kitchen, more than enough beds, plenty of bath towels. Overall a wonderful stay!
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Pinkie W.

Hyvää: Siisteys

Weekend getaway

We enjoyed staying at the property. We will definitely book again. We were here during renovations of the building which woke us up early but nothing we were not warned about from host! Very clean.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Carol F., Barre, VT

Hyvää: Siisteys

Friends Getaway

We had a great experience with this rental! Everything was as described/pictured and we had most comforts of home! We would definitely stay here again. Rufia responded quickly with answers to any questions.
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Janet S.

Hyvää: Siisteys

Thanksgiving at Myrtle

Property wa exactly what we wanted - view spectacular and rooms lovely. Everything worked and we had no major problems. THANKS AGAIN for a great holiday!
Yöpyi 7 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Brian L.

Hyvää: Siisteys

Great location good views from balcony beautiful sunrises

Close to shopping great location
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

8/10 Hyvä

Roderick A.

Hyvää: Siisteys

Hgfhjjff bhgx

I would recommend this to a friend.
Yöpyi 7 yötä marraskuussa 2024

4/10 Huono

Brian L.

Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Mallorie C.

Hyvää: Siisteys

Tommy bahama condo

Our stay was great for the overall experience! Clean was my main thing! It was nice walking into somewhere I wasn’t afraid to sit down! 4 bedrooms was definitely big enough for 6 adults and 2 kids. However the beds are absolutely uncomfortable and clearly old but that’s probably the only real complaint other than the microwave handle being broken and the living room tv has funky color. Our condo had the best view tho! The kitchen was fully stocked with kitchen ware and dishes! So nice!! Would I stay here again? Sure. The staff! They were so nice, I frequently saw someone cleaning or laundry service. Scoobys 10/10 absolutely delicious cheesteak!
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Laura Ann S.

Hyvää: Siisteys

Family vacation 2024

We had a good stay.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Laura H.

Hyvää: Siisteys

Nice property

Family had a great time
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2024

10/10 Loistava

Jean A.

Hyvää: Siisteys

Wonderful Stay

This condo was perfect for our ladies week away. The description was just as we found it. The kitchen was well stocked ( exception was a big spoon to stir things), the entire condo was very clean and spacious ( and we had 8 women), and the view was absolutely gorgeous!! We would highly recommend to stay here!!
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2024

8/10 Hyvä

Chris W.

Hyvää: Siisteys

Great not excellent

A few small issues. 2nd floor garage was under construction so a whole floor was blocked off. Wasn’t alerted of that. Microwave front and handle was broke (still worked)but be careful opening it. Little dusty in areas. The main living area’s TV picture is horrible. Needs replaced. Biggest issue is the instructions finding the key. If we were unable to contact the property host we would still be looking.
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2024

10/10 Loistava

Charmaine N.

Hyvää: Siisteys

Another great stay in Myrtle Beach!

It’s been 6 years, but was so good to be back! Frank and Rufia were great to work with from start to finish. They were prompt to get back to us, and the few minor issues we had in the unit were dealt with quickly and efficiently. The unit and hotel were clean and well taken care of. Our only complaint was that the hot tub was hot on weekends but wasn’t very warm during the week. We spoke with the front desk, but just got excuses. All in all we had an amazing time of relaxation in the sun and can’t wait to go back. We will definitely book with Frank and Rufia again!
Yöpyi 13 yötä lokakuussa 2023

10/10 Loistava

Catherine H.

Hyvää: Siisteys

Relaxing

It was a very clean and well stocked condo. Loved the view!
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2023

10/10 Loistava

James K.

Hyvää: Siisteys

a great place to stay

The rooms were very clean, many dishes, we had 7 adult women in our group from 60 to 80 years old. The mattresses could be a better grade, but... with many people using them over the year I am sure they get worn.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Sandra D.

Hyvää: Siisteys

Great stay

Great stay My only, not really a complaint but that you had to drive to obtain the keys.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Todd H.

Hyvää: Siisteys

Family vacation

Great location. Owner was very responsive.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2023

2/10 Hirveä

rebekah m.

Huonoa: Siisteys

Great Ocean Front Property

We had a wonderful ocean front family vacation. Property is as described in the listing. There is some wear and tear in the unit, but since the price was affordable, I didn't mind.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2023

10/10 Loistava

Jerry W., Reedsport, Oregon United States

Hyvää: Siisteys

Wonderful Myrtle Beach Views

We live on the west coast and came for a visit with our son who’s at Fort Bragg. We wanted to go see Myrtle Beach and take him with a couple of his buddies along. This condo was a perfect location and stay for us! I’m a hotel snob and enjoy staying somewhere that feels brand new, like nobody else has ever stayed there. With that said, the building seems a bit older and in need of some updating, the condo was very clean and well kept. I would’ve liked a little bit more comfortable bed but it wasn’t terribly either. The view and balcony was amazing. Our last morning on the east coast we got up to watch the sunrise and it was spectacular! The directions for check in were easy to follow, the condo was plenty big for the 7 of us with room to spare. It was clean and the owner graciously allowed us to check in early which was greatly appreciated since we only had 1 night to enjoy this getaway with our son before we flew out the next day. We would definitely stay here again, hopefully longer than 1 night!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2023

4/10 Huono

Dan C.

Huonoa: Siisteys

bad communication with property management

nice place
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2023

10/10 Loistava

Cindy M.

Hyvää: Siisteys

Christmas Family Vacation

Trying to locate the unit key was a bit nerve-wracking, but once we got to the unit everything was good. There was 10 of us, 5 adults, 5 kids. Plenty of room for everyone. There are a few nit picky things that need to be fixed...microwave handle was broke and missing, a towel rack in the master bath was broken, washer and dryer took forever to run and my biggest complaint was the mattress in the master room and the mattress in room 2 next to the wall. Both were very hard and my daughter and I woke up every morning barely able to move. They need pillow toppers or something. Also, the faucet in the sink of the master bath needs replacing. When you turn it on, it sprays everywhere.Now, on to the positives. The kitchen was fully stocked with all the dishes, pots and pans, silverware and utensils that you could possibly need. There's also a toaster, crockpot and dual coffee maker. One side is a reg pot and other side is a keurig. We had plenty of towels to accommodate as well. We had a great time and over all the condo was great. Even with all the negatives I listed, I would still rent this unit again.
Yöpyi 7 yötä joulukuussa 2022

10/10 Loistava

MARK C.

Hyvää: Siisteys

Very Nice Condo

The condo had ample room, was clean and we all enjoyed our stay here.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2022

8/10 Hyvä

Lisa W.

Hyvää: Siisteys

Family vacation

Had a great time with family. Very nice place to stay. Would return again. Plenty of room for everyone to sleep.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2022

8/10 Hyvä

Mary M.

Hyvää: Siisteys

Sister trip

Staying here was very nice. We each had our own room. Spacious family & meal area. Wish there was a ramp for taking a wagon or easier way to take items to beach.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2022

10/10 Loistava

Stephany B.

Hyvää: Siisteys

Beautiful Condo

The condo was very clean with a beautiful view!
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2022