Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

CAPTIVATING CHARMING 3 / makuuhuone / 2bath ENTICING CONDO / SLEEPS 6

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan CAPTIVATING CHARMING 3 / makuuhuone / 2bath ENTICING CONDO / SLEEPS 6 valokuvagalleria

Ulkouima-allas, lämmitetty uima-allas
Televisio, pöytäjalkapallopöytä, pöytätennispöytä, tietokoneen näyttö
Sisätilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkoalueet

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä116 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Orlando, FL
  • Place, Shingle Creek Golf Course (golfkeskus)
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Universal Epic Universe
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Orange County Convention Center
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Orlando, Florida (MCO-Orlandon kansainvälinen lentoasema)
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

CAPTIVATING CHARMING 3 / makuuhuone / 2bath ENTICING CONDO / SLEEPS 6

Tämä kaunis, viihtyisä ja tyylikäs huoneisto on täydellinen paeta mihin tahansa tilaisuuteen! Tämä upea 3 makuuhuoneen, 2 upscale, ylellinen kylpyammeet, oma katettu parveke sijaitsee toisessa kerroksessa keinona pääalue. Huoneisto on täysin varustettu kaikki ruostumattomasta teräksestä laitteet, kauniit graniittiset työtasot keittiö, 2 king size-vuodetta ja 2 erillistä vuodetta, 2 täysikokoista kylpyhuone. Ammattimaisesti sisustettu ja sisältää 70 "taulutelevision HDTV olohuoneessa, ja jokaisessa huoneessa on oma HDTV, sisältää langattoman internetyhteyden, ilmaisen internetyhteyden ja HBO: n. Täydellinen erillinen pesula-alue, jossa on täysikokoinen pesukone / kuivausrumpu. Sisältää liinavaatteet, pyyhkeet, astiat ja ruokailuvälineet.
Sijaitsee Keski-Floridassa Vista Cay Resortissa. Hotellissa on monia upeita mukavuuksia, joihin kuuluu: Tyylikkäästi sisustettu Klubitalo, jota ympäröivät vehreät maisemat, liikekeskus ja tietokoneet, nopea Internet-yhteydet ja tulostus, state-of-the-art kuntokeskus, pelihuone, kuten biljardipöytiä, Ylimääräinen uima-allas ja Hot Spa näköala järvelle Cay, Kids Splash-allas, Concierge-työpöytä, pankkiautomaatti ja Sundries Shop Clubhouse, koripallokenttä, Barbque Grillit, teatteri huone ja vastaanotto.
Nauti 2 meripeninkulman kävelymatkan päässä Cay-järvestä ja kaappaa näköalat ja maisemat. Lomakeskuksessa on 24 tunnin vartiointi, paikan päällä tapahtuva hallinta, ja se on aidattu yhteisö, joka sijaitsee aivan Central Florida -alueen sydämessä, Orange Convention Centren vieressä ja vain 10 minuutin päässä Orlandon kansainväliseltä lentokentältä. Sitä ympäröivät kaikki huvipuistot, kauppakeskukset, myymälöiden myymälät, satoja ravintoloita ja monia kiinnostavia nähtävyyksiä, kuten ORLANDO EYE FERRIS WHEEL.
Tämä huoneisto on loma unelma matkailijoille, liikematkailijoille ja paikallisille asukkaille, sinkkuja, parit, täydellinen perheille ja eläkeläisille. Mahtuu 6 henkeä mukavasti! Minuutteja Disney, Universal, Sea World, Volcano Bay, Wet n Wild, Aquatica, Disneyn Typhoon, Disney's Blizzard Beach, International Drive, kongressikeskus, loistavat ostosmahdollisuudet, ruokailu ja yöelämä viihde minuuttien päässä Vista Cay .. valmis auttamaan sinua ...
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Orange County Convention Center. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan, kuntosalin ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali ja leikkikenttä
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Aquatica ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Orange County Convention Center
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan, porealtaan ja kuntokeskuksen. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pelihallin/-huoneen ja puutarhan.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä
  • Rantapyyhkeet
  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Ulkouima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittiösaareke
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Pelejä
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Tietokoneen näyttö
  • Tulostin
  • Työpöytä
  • Työtuoli

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Golfkentän vieressä
  • Järven rannalla
  • Lähellä eläintarhaa
  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Biljardipöytä
  • Golf
  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Pelihalli/-huone
  • Pöytäjalkapallopeli
  • Pöytätennis
  • Teemapuisto lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Puutarha
  • Yksikön koko: 116 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

PLEASE RETURN POOL PASSES. DO NOT TAKE WITH YOU WHEN YOU DEPART. PLEASE HANG PASSES. PUT TRASH INTO BIN DIRECTLY OUTSIDE FRONT DOOR TO LEFT THANK YOU

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumat sallittu

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Condo
Captivating Charming 3/bedroom/2bath Enticing Condo/sleeps 6

*BRAND NEW! * CHARMING ORLANDO VISTA CAY 3/BR 2/ FULL BATH CONDO *SLEEPS 6-8* – arvostelut

Arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 88 kautta 98 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 4 kautta 98 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 5 kautta 98 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 98 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 98 arvostelua

9,6/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Matt C.

Hyvää: Siisteys
Great week at Vista Bay Resort! Close to Universal and Disney parks. Pool was convenient and in great shape. Host was very responsive and the place was clean and comfortable for our family of 4. Would highly recommend!! Thank you for the wonderful week!
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2026

10/10 Loistava

Akono M.

Hyvää: Siisteys
This is a great host! Clean rooms, quick responses, and close to a lot of places. There was even a heated pool and jacuzzi at the resort.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2026

10/10 Loistava

tonia h.

Hyvää: Siisteys
Loved the place! Clean quiet.Pool was amazing!
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2026

10/10 Loistava

Crystal F.

Hyvää: Siisteys
Nice and clean condo that was conveniently located near Universal Studios.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2026

10/10 Loistava

Russ P.

Hyvää: Siisteys
Condo is very clean, well equipped and accommodating. My only complaint is that the bathtub drains very slowly. I don’t take baths, I take showers. The water quickly covers my ankles while showering.
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2026

10/10 Loistava

Hana K.

Hyvää: Siisteys
Host was welcoming, clean house, enjoyed our stay.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2026

10/10 Loistava

Brooks J.

Hyvää: Siisteys
We had a wonderful stay! We loved the pool area and walking trail. The condo was well equipped and bed was comfortable. We really enjoyed our visit!
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2026

10/10 Loistava

Carlie S.

Hyvää: Siisteys
This was a great place to stay. It was very clean! Everything we needed was there. Host was very attentive during booking and any questions we had throughout our stay. Highly recommend.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2026

10/10 Loistava

Kim T.

Hyvää: Siisteys
The place looked just like the photos. Really nice place with lots of room. The beds were also very comfortable.
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2026

10/10 Loistava

Jay H.

Hyvää: Siisteys
Very clean and beds were comfy!
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2026

10/10 Loistava

Claude P.

Hyvää: Siisteys
condo was nice and well appointed - everything we needed for a short commute to the PGA trade show at the orange country convention center. Thank you- we will stay again.
Yöpyi 4 yötä tammikuussa 2026

10/10 Loistava

Richard L.

Hyvää: Siisteys
Excellent apartment in a fantastic location. The property is right next to a great shopping center with restaurants and a grocery store, and it’s within easy driving distance of all the main Orlando attractions. The heated pool and other amenities at Vista Cay were perfect for relaxing during the day. Cathy was a wonderful host, with clear and timely communication throughout our stay. We would absolutely stay here again and highly recommend this property to others.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025

10/10 Loistava

Brandi T.

Hyvää: Siisteys
The place was great and so was the host. She was very attentive and quick to respond to any questions. Will definitely stay here again!
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025

6/10 OK

Jenn R.

Could be a really great unit just needs a little TLC. Barh mats in both bathrooms were visibly dirty. Kitchen cabinets need some attention, stick when you open them, a few door fronts loose or falling off. Dishes were very “tired” and may be time to replace. Bar in master shower door was missing exposing sharp metal edges. All in all it was “fine” but I would not advertise this as “newly renovated “
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025

10/10 Loistava

Roni N., South Carolina

Hyvää: Siisteys
Awesome location if you’re going to Disney. It took us 10 minutes to get to each park. The condo was very clean. The host was very nice and checked in with me multiple times to make sure everything was ok. The beds were also very comfortable.
Yöpyi 5 yötä marraskuussa 2025

10/10 Loistava

Alexandra S.

Hyvää: Siisteys
A few family members and I (16) stayed here for a quick trip to Orlando. Property is exactly as stated in the listing and Cathy is a great host (very good communication, rules are very clear, check in process was easy, etc). We especially loved that it’s within minutes of the parks.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2025

10/10 Loistava

Kristina T., Austin, TX

Hyvää: Siisteys
The location of the condo was perfect for our stay. It is right next to a great shopping center with restaurants and a grocery store. Cathy was a great host and very communicative during our stay. The condo does get a bit loud on the weekends but was manageable. The ice maker in the fridge didn't work but wasn't a problem because we got ice from the grocery store. Would definitely stay at this property again.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Danielle S.

Hyvää: Siisteys
This place was perfect. We worked a trade show at the convention center nearby and this location and unit was ideal.
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Delma B.

Hyvää: Siisteys
We had the best experience and looking forward to future bookings.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Wolfgang D.

Hyvää: Siisteys
Came bacj some hours ago - wWe had rly fun in Orlando and a big part of that was Cathy - a host with a great condo, friendly and helping with every little question we had. Great and modern appartement, more than enough pakring places and a rly great pool. Will do that again :-)
Yöpyi 12 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Michelle S.

Hyvää: Siisteys

Comfortable and convenient

We enjoyed our stay in Cathy’s condo, and would stay again. It is in a great location - close to the convention center, Universal, restaurants; walking distance to grocery store. Furniture, decor and linens are well-kept. Kitchen is stocked with the basics though we didn’t do much cooking. It’s nice to have a full-sized fridge as well as a washer/dryer. There is ample parking. Cathy was readily available by phone for any questions or concerns. Thanks so much!
Yöpyi 6 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Ryan B.

Hyvää: Siisteys
Nice and clean. Easy to work with!
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Hannah M.

Hyvää: Siisteys

Very nice place to stay!!

The listing was very accurate. The condo looked just like the photos. We were very pleased. It was a very comfortable and safe place to stay! Convenient to the parks and it was easy to grab anything we needed from the little shopping center next door.
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

Alexis S., Lake in the Hills, Illinois

Hyvää: Siisteys

Universal Getaway

My favorite and I were traveling to Orlando to visit the grand opening of Epic Universe. This condo couldn't have been more convenient at 6 minutes to the parking lot.The property is just as described. It is plenty big enough for 6 people. Very clean! Cathy is a wonderful host. She confirmed we had everything we needed to easily check in and she even checked on us a couple of times during our stay. We absolutely would stay again and would recommend this property to friends and family.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

tracey c.

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2025