Koko chalet

Meritähti muutaman metrin päässä rannasta ja ravintoloista Can Picafort 146

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Meritähti muutaman metrin päässä rannasta ja ravintoloista Can Picafort 146 valokuvagalleria

Ranta
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkoalueet
Televisio
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet

Koko chalet

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä125 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Map
Can Picafort, Balearic Islands
  • Can Picafortin ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Muron ranta
    ‪6 min ajomatka‬
  • Alcúdian ranta
    ‪12 min ajomatka‬
  • Palma de Mallorca (PMI)
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Meritähti muutaman metrin päässä rannasta ja ravintoloista Can Picafort 146

Suuri loma-asunto Can Picafortin rannan lähellä.

Rentoudu tässä loma-asunnossa suositulla Can Picafortin kaupungissa.

Ranta on vain muutaman metrin päässä, ja kaikki palvelut ovat helpon matkan päässä, sillä lähistöllä on kauppoja, supermarketteja, baareja ja ravintoloita.

Huoneistossa on 125 m²: n asuintilaa 4 hengelle.
Olohuoneessa on ilmastointi ja makuuhuoneissa lisää faneja.

Huoneistossa on 2 makuuhuonetta (2 yhden hengen vuodetta) ja 1 kylpyhuone kylpyammeella. Toinen vieraskylpyhuone sijaitsee oheisessa autotalli (paikka yhdelle autolle).

Viihtyisässä keittiössä ruokasalilla voit valmistaa herkullisia aterioita.
Tilavassa olohuoneessa on mukava sohva ja ruokapöytä, johon mahtuu 6 henkeä. Saatavilla on myös satelliittitelevisio ja WiFi.


Olohuoneesta pääsee suurelle 20 m²: n terassille, jossa on jo mukavat puutarhakalusteet valmiina syömään ulkona tai vain nauttimaan illasta.

Hyvä loma-asunto lähellä merta ja rantaa seuraavaan lomaan Can Picafortissa.

- Lämmitys 20 € / vrk.
- Tourist vero ei sisälly hintaan.
- Sähkön kulutus on 0,27 € / kwh
- Loppusiivous 120 €
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Can Picafortin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Muron ranta ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Alcúdian satama
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Mallorca Charme Home Rentals

Puhutut kielet

Englanti, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint. 1 paikka)
  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Parveke
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa

Tekemistä

  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Energiaa säästävät katkaisimet huoneissa
  • Kattava kierrätyskäytäntö
  • Puutarha
  • Uudelleenkäytettävä astiasto
  • Uudelleenkäytettävät kupit
  • Yksikön koko: 125 neliömetriä
  • Ympäristöystävällisiä siivoustuotteita käytetään

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 0.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Tässä majoituspaikassa on käytössä ympäristöystävälliset puhdistusaineet
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ETV/6542
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

280418

Starfish 146 holiday home with terrace, air conditioning and WiFi – arvostelut

Arvostelut

9,2

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 10 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 10 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 10 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 10 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 10 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Andreas R., Bonn, NRW

Hyvää: Siisteys

Gut mit Einschränkungen!

Alles war gut, bis auf die Betten und die Ausstattung in der Küche und Kanalgeruch im Bad. Die Betten sind nicht für Paare geeignet und sind wie vier Einzelfeldbetten mit ordentlichen Matrazen. Die Ausstattung der Küche ist völlig unzureichend und erweckt den Eindruck, dass hier nur zurückgelasssene Utensilien der jeweiligen Vorgänger vorhanden sind. Hier muss dringend nachgebessert werden. Das Sofa im Wohnzimmer ist wohl vom Sperrmüll und sollte auch dort wieder hin. Insgesamt macht das Mobiliar einen ramschigen Eindruck und man ist versucht zu vermuten, das hier der Besitzer seine alten Möbel entsorgt hat. Im Bad fehlen einfachste Vorrichtungen um z.B. Handtücher aufzuhängen. Die Badezimmertür ist defekt und kann nicht abgeschlossen werden, was Probleme bei der Privatsphäre mit sich bringt. Die Wohnung ist sehr hellhörig. Insgesamt macht die Wphnung einen sauberen aber abgewohnten Eindruck. Hier wird am falschen Ende gespart, was dien Gesamteindruck unnötigerweise erheblich schmälert. Beste Grüße Andreas Riester
Yöpyi 21 yötä elokuussa 2022