Hotellit Soboth

Vertaa 210 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 105 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Soboth: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Soboth

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Soboth
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Soboth tutustuminen

Soboth tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Soboth ja sen lähellä kuuluu:

  • St Paulin benediktiiniluostari
  • Deutschlandsbergin linnamuseo
  • Deutschlandsbergin linna
  • Weinebene
  • Lavanttal
  • Kope-hiihtokeskus
  • Ribnican hiihtokeskus Pohorjessa

Kun järjestät lomaa kohteeseen Soboth, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Grazin lentoasema (GRZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Soboth?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Soboth, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Soboth, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 193 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 392 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 424 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 271 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Soboth on 1280 cm.

Soboth: Hotellitiedot

Majoitukset
210
Halvin hinta
105 €
Korkein hinta
220 €
Suositut hotellit
Hotel Torwirt, Hotel Koralpe, Hotel Stainzerhof, Hiša Ančka, Boutique Hotel, JUFA Hotel Deutschlandsberg, Pension Pirkdorfersee, Hotel Garni Pölzl, Mobile home near Lake Klopeiner See, Naturpark-, Weinbergferienhaus Uhl-poreallas ja sauna, Gasthof zum Moosmann - Familie Pachernigg, Boutiquehotel DAS ZEITWERT, Mountain hut with sauna on the wine plain, LandLoft Sausal-viinialueella, Landhotel Freitag, Guest house Hober