Hotellit Šolta
Vertaa 422 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 303 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Šolta: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Šolta

Quiet getaway on a beautiful Island near the historic Roman city of Split.

UUSI RENOITETTU 100 VENÄ KIVÄVILLA KUUMENETTUA POOLILLA Villa Nikola Solta

9 huonetta majoitus Stomorska

ELEGANTTI JA MODERNIN 4BR VILLA GIOVE, Täysin vaihtovirta, lämmitetty uima-allas !!!

Hotel Martinis Marchi

Villa Sol - 30m merestä

UUSI remontoitu kivitalo-autenttinen Dalmatian henki + uima-allas, 2 autoa sis.!

Stunning apartment in Gornje Selo

Beach front home in Necujam

Apartments Oliva

Manere Stay

House Ara

Villa Captain's house on Solta island with heated pool, jacuzzi, sea views

Ylellinen huvila yksityisellä uima-altaalla S / Sea, Split ja vuoristomaisemat

Villa Voga - House with Private Pool Close to Beaches and Other Amenities
Kohteen Šolta hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Šolta? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka on nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hotellihakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 422 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Šolta löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Šolta
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Šolta, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat pitävät näistä hotelleista kohteessa Šolta niiden ilmaisen aamupalan takia:
- Hotel Martinis Marchi
- Boutique Guesthouse Sveti Petar
Tämä kohteen Šolta hotelli on suosittu asiakkaiden keskuudessa uima-altaan takia:
- Ensimmäinen kerros huvilassa 8 vieraalle !!)) Kaksi huoneistoa Solta-saarella
Asiakkaat, jotka yöpyivät tässä hotellissa kohteessa Šolta, pitivät paikan päällä olevasta kuntosalista:
- Hotel Martinis Marchi
Kohteeseen Šolta tutustuminen
Šolta tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Šolta ja sen lähellä kuuluu:
- Maslinican venesatama
- Rogacin satama
- Kašjunin ranta
- Stomorskan ranta
- Taidegalleria ''Sokol''
- Srednje Selon kirkko
- Nečujamin ranta
Kun järjestät lomaa kohteeseen Šolta, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Split (SPU). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Šolta?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Šolta, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Šolta, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 310 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 197 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 150 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 470 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Šolta on 1127 cm.
Šolta: Hotellitiedot
Majoitukset | 422 |
|---|---|
Halvin hinta | 303 € |
Korkein hinta | 303 € |
Suositut hotellit | Quiet getaway on a beautiful Island near the historic Roman city of Split., UUSI RENOITETTU 100 VENÄ KIVÄVILLA KUUMENETTUA POOLILLA Villa Nikola Solta, 9 huonetta majoitus Stomorska, ELEGANTTI JA MODERNIN 4BR VILLA GIOVE, Täysin vaihtovirta, lämmitetty uima-allas !!!, Hotel Martinis Marchi, Villa Sol - 30m merestä, UUSI remontoitu kivitalo-autenttinen Dalmatian henki + uima-allas, 2 autoa sis.!, Stunning apartment in Gornje Selo, Beach front home in Necujam, Apartments Oliva, Manere Stay, House Ara, Villa Captain's house on Solta island with heated pool, jacuzzi, sea views, Ylellinen huvila yksityisellä uima-altaalla S / Sea, Split ja vuoristomaisemat, Villa Voga - House with Private Pool Close to Beaches and Other Amenities |

