TÀmÀ on villa luonteeltaan
Ylellinen ja tyylikÀs uusi huvila takaa sinulle maksimaalisen mukavuuden ja rentoutumisen.
TÀmÀ on ensisijainen kohde ystÀvÀryhmÀlle tai perheelle kesÀpakoon.
MikÀ on parempaa kuin viettÀÀ lomasi oliiveilla, viinillÀ, viikunoilla ja hunajalla ja viettÀÀ lomasi melusta ja vÀkijoukosta poissa.
Houkuttelemme vieraita, jotka haluavat tuoda perheensÀ saarelle saamaan makua todellisesta saaren elÀmÀstÀ: esivanhempiemme yksinkertaisesta, terveellisestÀ ja perinteisestÀ elÀmÀstÀ.
Villa on yksinomaan vieraillemme.
TÀssÀ 4 makuuhuoneen talossa on oma kylpyhuone, keittiö, olohuone ja ruokasali. Talon edessÀ on
Kaunis oma piha iso uima-allas (44 m2).
Talossa on wellness-alue suomalaisella saunalla ja suihkulla, jossa on sade.
Talo sijaitsee 2 km pÀÀssÀ kauniista rannasta Rogacissa.
Koko talo on kÀytettÀvissÀnne, mukaan lukien yksityinen autotalli, jossa 2 pysÀköintipaikkaa. Talo on tarkoitettu 8-10 henkilölle, se sijaitsee 100 metrin pÀÀssÀ kylÀn keskustasta ja on silti tarpeeksi kaukana ollakseen tÀysin rauhallisessa ympÀristössÀ.
Huvila on varustettu pysÀköintialueella.
PerheryhmÀlle Vila Giove on ihanteellinen ratkaisu.
NukkumisjÀrjestys on: 10 vierasta 4 parivuodessa 4 makuuhuoneessa, jokaisessa makuuhuoneessa on oma kylpyhuone.
Pohjakerroksessa on vuodesohva 2 hengelle, iso keittiö, jossa jÀÀkaappi / pakastin ja keittiövÀlineet, pari ruokailutilaa, 2 parveketta ja iso puutarha, jossa BBQ. EnsimmÀisessÀ kerroksessa on 44m2 uima-allas.
Talon ympÀrillÀ on paljon villin rantoja, voit löytÀÀ saaren polkupyörÀllÀ tai patikoimalla.
Annamme sinulle perustiedot ja autamme sinua loman aikana, tilaamaan kalaa, oliiviöljyÀ ja viiniÀ lomallesi.
EsittelyssÀ saarellemme ja hÀnen eduistaan.
Leipomo: 100m
Ravintola: 50m
Supermarket ja ruokakauppa: 100 m
HedelmÀ- / vihannes- / kalamarkkinat: 100 m
Apteekki: 100 m
Terveysasema: 100 m
Grohote on rauhallinen kylÀ vihreÀllÀ lahdella pÀÀosin vanhoilla kivitaloilla.
KylÀÀ suojaa UNESCO: n maailmanperintöjÀrjestö.
Jopa sesonkiaikana, se on rauhallinen ja voit nauttia luonnon ÀÀnistÀ
Ć olta on arvostettu pÀÀasiassa neitsytmaisemansa vuoksi, ja se on aina ollut ja on edelleen tĂ€ydellinen yhdistelmĂ€ maata, merta, ilmaa, luontoa ja ihmistĂ€.
Suositukseni: bussikuljetus. Virallinen liikenteenharjoittaja Splitin lentokentĂ€n ja Splitin vĂ€lillĂ€ (25 km). Lauttasatama on 100 metrin pÀÀssĂ€ Splitin linja-autoasemalta. Lautta Split - RogaÄ ajetaan 6 kertaa pĂ€ivĂ€ssĂ€ (50 min). Katamaraani 3 kertaa pĂ€ivĂ€ssĂ€ (30 min). Huvila 1000 metrin pÀÀssĂ€ lauttasatamasta Rogacissa.
KÀy Jadrolinija-lauttojen verkkosivuilla saadaksesi lisÀtietoja heidÀn purjehdusaikataulustaan.