Hotellit Bir Taleb

Vertaa 8 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 51 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Bir Taleb: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Bir Taleb

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Bir Taleb
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Bir Taleb?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Bir Taleb, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Bir Taleb, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 21 °C ja öisin 7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 213 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 33 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 88 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 37 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 21 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 10 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 210 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Bir Taleb on 532 cm.

Bir Taleb: Hotellitiedot

Majoitukset
8
Halvin hinta
51 €
Korkein hinta
100 €
Suositut hotellit
Banasa center, Hôtel Aymen, Riad Git El Menzeh une maison d'hôte spectaculaire et confortable, For a better understanding of ecological agriculture., Luxury Apartments Talya, Gîte zitoun Noureddine Lgarahissa Karmat ben Salemin kuntayhtymässä (volubilis), Diyar Timnay, walila farm