PREMIUM 3 BR, 3 BA TOWNHOME - YKSITYINEN KUUMAPUU - MODERNIN REMODEL
Jännittävän päivän tutkiessa tiheitä metsiä, dramaattisia huippuja ja eklektistä Breckenridgin keskustaa voit kuvitella kävelevänsä modernissa kodissa, jossa on tyylikäs sisustus, kalliit viimeistelyt ja täydelliset mukavuudet. Nautitko rentoutua kaasutakan edessä ja katsella suosikkiohjelmasi vai rentoutua yksityisessä porealtaassa ja nauttia vuoristomaisemista? Ehkä olet valmis piiskaamaan yhden kuuluisimmista kotiruoksesi aavistuksessa tyylikkäässä keittiössä ruostumattomasta teräksestä valmistettujen laitteiden kanssa tai hyppäämään lasiseinäisessä suihkussa ennen kuin lähdet keskustaan kokeilemaan paikallisia ruokia. Kun yövyt Chimney Ridge 507: ssä Breckenridgessä, kaikki nämä asiat ja muut ovat hyppysissäsi.
Chimney Ridge 507 on hiljattain uusittu premium-kaupunkiasunto Breckenridgen sydämessä, johon mahtuu 10 ihmistä. Se on helppo 10 minuutin kävelymatka Main Streetiin ja vielä lyhyempi kävelymatka Breakkenridin hiihtokeskuksen Peak 9 -alueelle. Jos et tunne kävelyäsi, ilmainen kuljetuspysäkki on vain korttelin päässä. Siellä on myös oma 1-autotalli, joka pitää auton lämpimänä ja kuivana, jos haluat omasta kuljetuksestasi.
Oleskelutila on tilava ja mukava, suurella sohvalla, jolla on jahutus kaasutakan edessä. Kaksi viihtyisää tuolia ovat täydellinen paikka nauttia aamukahvista, kun luet sanomalehteä ja katsot auringonnousua itään päin olevien ikkunoiden läpi. Valtava seinälle asennettu taulutelevisio on täydellinen peli sieppaamiseen tai elokuvien katseluun lasten kanssa. Aivan asumisen takana on oma poreallas, josta on näköala vuorille.
Täysin varustetussa keittiössä on ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet ja kontrastin kauniit kvartsitiskit. Siellä on runsaasti tilaa tilaa jopa vaativimmille kokkeille, ja aamiaisbaarissa on myös runsaasti istumapaikkoja (huone 6: lle), jotta myös takapenkkien kokit ja sous-kokit voivat myös valvoa. Liitteenä olevassa ruokailutilassa on iso pöytä 6 hengelle. Ruokailutilasta on jopa erillinen kuisti, jossa on kaasugrilli grillausta varten.
Muita mukavuuksia ovat pesukone ja kuivausrumpu, hotellin kaltaiset kylpytuotteet ja runsaasti tuoreita pyyhkeitä ja liinavaatteita. Voit levätä helposti, kun tiedät, että vierailusi on tuoretta ja puhdasta, koska jokainen kiinteistömme siivotaan ja tarkistetaan ammattimaisesti ennen jokaista saapumista. Henkilökuntamme on myös käytettävissä ympäri vuorokauden, jotta voimme varmistaa, että sinulla ja puolueellasi on kaikki tarvitsemasi, jotta lomastasi tulee unohtumaton kokemus. Soita meille tänään varataksesi varauksen oleskelustasi t��ssä upeassa kiinteistössä.
NUKKUT 10:
PÄÄTASO:
- Olohuone: vuodesohva.
- Täysi kylpyhuone, jossa suihkukaappi.
YLEMPI TASO:
- King-sviitti: kaunis huone holvattuine kattoineen ja lattiasta kattoon ulottuvilla ikkunoilla, king-vuode, iso taulutelevisio ja oma kylpyhuone, jossa on tunkilla ja jill-lavuaarilla varustettu suihku, lasinen suihkukaappi ja poreallas..
- Makuuhuone 2: queen-vuode taulutelevisiolla.
- Makuuhuone 3: kaksi erillistä kerrossänkyä ja päivävuode, jossa on kaksi vyöryä, joissa on taulutelevisio.
ERITYISYKSIKKÖJEN HUOMAUTUKSET - LUE:
- Ei lemmikkejä / tupakointia.
- Luottokortilta veloitetaan sisäänkirjautumisen yhteydessä 500 dollarin palautettava takuumaksu.
- Vuokralaisten on oltava vähintään 25-vuotiaita.
- Pysäköinti: 1-autotalli, jossa 1 ulkotila - yhteensä 2 tilaa.
- Ei ilmastointia. Kaikissa yksiköissä on vähintään yksi tuuletin.