Lennot lentokentältä Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema (MAD) alkaen 26 €

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja lentoja lentokentältä Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema

Halvimmat viimeisten 7 päivän aikana löydetyt hinnat kohteeseen olivat annetulla aikavälillä 26 € (yhdensuuntaiset lennot) ja 57 € (menopaluu). Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Tietoja lentokentästä Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema
Osoite:
Madrid SP,
Spain and Canary Islands
IATA-koodi:
MAD
Pituusaste:
-3,564479
Leveysaste:
40,49027
Aikavyöhyke:
Europe/Madrid

Lentokentän osoite ja tiedot

Lähtöpaikka
Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema
Määränpään lenuitkttä
Lähtölenuitktän IATA-koodi
MAD
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
Lentoyhtiöt
Halvin lento
57 €
Varhaisin lähtevä lento
Myöhäisin lähtevä lento

Suositellut hotellit kohteen Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema lähellä

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center

4 out of 5
Avenida de Aragon, 400, Madrid, Madrid
Hinta on 121 € per yö ajalle 1.8. viiva 2.8.
121 €
1.8.–2.8.
sisältää verot ja maksut
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka on kongressikeskuksen yhteydessä, ja Riyadh Air Metropolitano sijaitsee lähettyvillä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ilmaiset ostoskeskuskuljetukset.
9/10 Wonderful! (1 411 arvostelua)
Hyvää ruokaa
"Olin tässä hotellissa kokous matkalla. Tosi hyvää ruokaa oli aamulla, lounaalla ja illallisella sekä kokouksissa."

Arvosteltu 11.3.2024

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Hilton Madrid Airport

Hilton Madrid Airport

4 out of 5
Avenida Hispanidad 2-4, Madrid
Hinta on 109 € per yö ajalle 24.8. viiva 25.8.
109 €
24.8.–25.8.
sisältää verot ja maksut
Hilton Madrid Airport on saanut mahtavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka on kongressikeskuksen yhteydessä, minkä lisäksi Plenilunion ostoskeskus on kävelyetäisyydellä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ilmaiset alueelliset kuljetukset.
9/10 Wonderful! (1 132 arvostelua)
"Great friendly employees"

Arvosteltu 28.7.2025

Hilton Madrid Airport
Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá

Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá

4 out of 5
Av de Logrono, 100, Madrid, Madrid
Hinta on 113 € per yö ajalle 2.8. viiva 3.8.
113 €
2.8.–3.8.
sisältää verot ja maksut
Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta IFEMA-messukeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja 15 ulkouima-allasta.
8,6/10 Excellent! (1 333 arvostelua)
Yksi yö
"Lyhyt matka kentältä. Ajatus olibettä kävellen mentäisiin, mutta pimeällä olisi ollut vaikea tehtävä. Otettiin normi taksi 20e Aamulla sitten hotellin omalla kyydillä eteenpäin. Hotelli vanha. yhen yön voi viettää. Huoneessa kylpyamme. Aamupala ihan normi riittävä."

Arvosteltu 10.8.2022

Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Zleep Hotel Madrid Airport

Zleep Hotel Madrid Airport

3 out of 5
Avenida de Aragón 402, Madrid
Hinta on 59 € per yö ajalle 3.8. viiva 4.8.
59 €
3.8.–4.8.
sisältää verot ja maksut
Zleep Hotel Madrid Airport on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Riyadh Air Metropolitano. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus.
8,6/10 Excellent! (2 175 arvostelua)
"Very nice hotel"

Arvosteltu 26.4.2025

Zleep Hotel Madrid Airport
Senator Barajas Hotel

Senator Barajas Hotel

4 out of 5
Galeon 27, Madrid, Madrid
Hinta on 77 € per yö ajalle 3.8. viiva 4.8.
77 €
3.8.–4.8.
sisältää verot ja maksut
Senator Barajas Hotel on saanut loistavaa palautetta alueen julkisista kulkuyhteyksistä. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Alcalán katu. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
8,2/10 Very Good! (1 685 arvostelua)
4 yön lomamatka
"Executive huone ok, mutta hotellin kotisivujen huonekuvauksessa mainittuja kaikkia palveluja ei ollut saatavissa (kuvaus oli kotisivuilla päivittämättä/toiletter) tai niitä piti erikseen pyytää (vesi, wc-paperi, hedelmätervehdys). Reception on liian pieni/vähän henkilökuntaa ja kiireinen. Siellä ..."

Arvosteltu 25.9.2023

Senator Barajas Hotel
Ibis Budget Madrid Aeropuerto

Ibis Budget Madrid Aeropuerto

3 out of 5
Calle Provisional Iveco-Pegaso Tres 27, Madrid
Hinta on 67 € per yö ajalle 17.8. viiva 18.8.
67 €
17.8.–18.8.
sisältää verot ja maksut
Ibis Budget Madrid Aeropuerto on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Riyadh Air Metropolitano. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja välipalabaarin/delin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8/10 Very Good! (799 arvostelua)
"Excellent location near airport. Good place to stay night between flights."

Arvosteltu 4.6.2025

Ibis Budget Madrid Aeropuerto
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.