Hotellit Cella
Vertaa 106 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 119 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Cella: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Cella

Casa Rural El Agüelo (Täysi vuokra)

Casa del Agüelo: Huoneisto Albarracín (2 henkilöä)

Casa del Agüelo: Huoneisto Peracense (4 henkeä)

Casa rural con barbacoa, sala de juegos ideal familias y grupos. Teruel

Casa del Agüelo: Cella-huoneisto (4 henkeä)

Casa del Agüelo: Huoneisto Teruel (5 henkilöä)

Casa del Agüelo: Jiloca-huoneisto (4 henkeä). Käytössä vammaisille

Rural house for families in Teruel

Maalaistalot Cella, La Masada

Casa del Agüelo: Bronchales-huoneisto (2 hengelle)

QH Mirador San Cristóbal 02

QH Mirador San Cristóbal 04

QH Mirador San Cristóbal 06

Charming rural house, between Teruel and Albarracín

Holiday apartment located halfway between DINOPOLIS AND ALBARRACIN
Kohteen Cella hotellit
Harkitsetko retkeä kohteeseen Cella? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka on lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 20 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Cella löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Cella tutustuminen
Cella tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Cella ja sen lähellä kuuluu:
- Serranía de Cuenca
- Keskiaikainen tori
- Albarracínin linna
- San Martínin torni
- Teruelin katedraali
- Torre de El Salvador (torni)
- Plaza de San Juan
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Cella?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Cella, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Cella, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Huhtikuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 12 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 203 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 141 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Cella on 628 cm.
Cella: Hotellitiedot
Majoitukset | 106 |
|---|---|
Halvin hinta | 119 € |
Korkein hinta | 119 € |
Suositut hotellit | Casa Rural El Agüelo (Täysi vuokra), Casa del Agüelo: Huoneisto Albarracín (2 henkilöä), Casa del Agüelo: Huoneisto Peracense (4 henkeä), Casa rural con barbacoa, sala de juegos ideal familias y grupos. Teruel, Casa del Agüelo: Cella-huoneisto (4 henkeä), Casa del Agüelo: Huoneisto Teruel (5 henkilöä), Casa del Agüelo: Jiloca-huoneisto (4 henkeä). Käytössä vammaisille, Rural house for families in Teruel, Maalaistalot Cella, La Masada, Casa del Agüelo: Bronchales-huoneisto (2 hengelle), QH Mirador San Cristóbal 02, QH Mirador San Cristóbal 04, QH Mirador San Cristóbal 06, Charming rural house, between Teruel and Albarracín, Holiday apartment located halfway between DINOPOLIS AND ALBARRACIN |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Puerto de la Cruz – lomat
- Fuengirola – lomat
- Marbella – lomat
- Los Alcazares – lomat
- Zaragoza – lomat
- Sevilla – lomat
- Nazar – lomat
- Torrevieja – lomat
- Málaga – lomat
- Alicante – lomat
- Benalmádena – lomat
- Las Palmas de Gran Canaria – lomat
- Mijas – lomat
- Abay – lomat
- Zaragozan vanhakaupunki – lomat
- Tui – lomat
- Torremolinos – lomat

