Varaa Hotellihuoneet parvekkeella kohteessa Chinatown
Chinatown: Hotellihuoneet parvekkeella − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotellihuoneet parvekkeella Chinatown

Orchard Garden Hotel
466 Bush St San Francisco CA
Hinta on 158 € per yö
158 €
3.5.–4.5.
sisältää verot ja maksut
Orchard Garden Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Union Square. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.

The Ritz-Carlton, San Francisco
600 Stockton St San Francisco CA
Hinta on 400 € per yö
400 €
8.5.–9.5.
sisältää verot ja maksut
The Ritz-Carlton, San Francisco on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Union Square. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja kuntosalin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Chinatown
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Chinatown: Hotellitiedot
Majoitukset | 4 374 |
|---|---|
Halvin hinta | 158 € |
Korkein hinta | 400 € |
Suositut hotellit | Orchard Garden Hotel, The Ritz-Carlton, San Francisco |
