Hotellit Choonad
Vertaa 82 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Choonad: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Choonad

OYO 61727 Vr Lodge

The Leela Ashtamudi, A Raviz Hotel

KGA Elite Continental Hotels

Raga Residency

The Lake Resort by Maat Hotels

Hotel Allseason

Kailath Safe Stay Tourist Home

The Quilon Beach Hotel and Convention Center

Hotel Indraprastha Kozhencherry

Amã Stays & Trails Aquabliss , Alleppey

Lakefront 2-bed villa-Cozy A-frame upper deck with balcony & BBQ grill

Ripples Backwater Resort

Club Mahindra Ashtamudi

Chandra Inn

WATERFRONT BY PALMYRA
Kohteen Choonad hotellit
Choonad on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 3 hotellia kohteessa Mavelikara
- 2 hotellia kohteessa Kayamkulam
Kohteeseen Choonad tutustuminen
Choonad tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Choonad ja sen lähellä kuuluu:
- Kathakali
- Mannarasala Sree Nagaraja Temple
- Ashtamudi-järvi
- Aranmula Parthasarathy Temple
- Achankovil River
- Kuttanad
- Sasthamkotta Lake
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Choonad?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Choonad, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Choonad, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 148 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1253 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1260 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 640 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Choonad on 3301 cm.
Choonad: Hotellitiedot
Majoitukset | 82 |
---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 243 € |
Suositut hotellit | OYO 61727 Vr Lodge, The Leela Ashtamudi, A Raviz Hotel, KGA Elite Continental Hotels, Raga Residency, The Lake Resort by Maat Hotels, Hotel Allseason, Kailath Safe Stay Tourist Home, The Quilon Beach Hotel and Convention Center, Hotel Indraprastha Kozhencherry, Amã Stays & Trails Aquabliss , Alleppey, Lakefront 2-bed villa-Cozy A-frame upper deck with balcony & BBQ grill, Ripples Backwater Resort, Club Mahindra Ashtamudi, Chandra Inn, WATERFRONT BY PALMYRA |