Hotellit Codo del Pozuzo

Vertaa 4 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 30 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Codo del Pozuzo: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Codo del Pozuzo

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Codo del Pozuzo
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Codo del Pozuzo?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Codo del Pozuzo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Syyskuu ja lokakuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Codo del Pozuzo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä kesäkuu ja heinäkuu. Helmikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1580 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 17 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 617 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 394 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 18 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1294 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Codo del Pozuzo on 3884 cm.

Codo del Pozuzo: Hotellitiedot

Majoitukset
4
Halvin hinta
30 €
Korkein hinta
118 €
Suositut hotellit
gottlich boutique hotel, Albergue Gstir, Rural cottage (suitable for families), Mariterra Host