Kaksi BR, 2 kylpyhuonetta 755 neliön jalka valtameri edessä huvila, jossa keittiö ja oleskelu / ruokailutila. Nukkuu jopa 6. (2 vuodetta ja 1 vuodesohva) Casa Del Mar Beach Resort sijaitsee Ormond Beachissä, FL: ssä. noin 22 km: n päässä Daytona Speedwaysta,
15.2.1920: 295 dollaria per yö.
Hanki yhdessä perheen / ystävien kanssa ja jaa kustannukset.
Vuokrasopimus, jota tarvitaan molempien osapuolten suojelemiseksi. Ehdottomasti tupakointi, ei lemmikkejä. (Täytäntöönpanoa on tiukasti rangaistava, jos sitä rikotaan) Sisäänkirjautumisen on oltava 21. Tämä on maksuton keinona. Merkittävä luottokortti vaaditaan sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja siitä veloitetaan 100 dollarin ennakkomaksu, joka on maksettu oleskelun ja vakuuden yhteydessä aiheutuneista maksuista. Tasapaino palautetaan kortille lähdön jälkeen. Ostaja vastaa lomakeskuksen keräämistä veroista.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ormond Beach Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan ja porealtaan. Huvilassa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja parveke
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Ormond Beach Beach ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Beach at Daytona Beach
Tämä huvila tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja porealtaan. Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja hissin.
Tämä huvila on savuton.
Majoittaja
Thad Sparkman
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Rannalla
Uima-altaat/kylpylä
Lämmitetty allas
Poreallas
Ulkouima-allas
Internet
Saatavilla huvilassa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Jääkone
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Parveke
Puutarha
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Hissi
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Kaupungin keskustassa
Lähellä valtamerta
Tekemistä
Lämmitetty allas
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Palosammutin
Suoratelkilukko
Yleistä
Puutarha
Yksikön koko: 70 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 4 arvostelua
10–Loistava
4
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 4 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
John R., Cabot
20.6.2022
Hyvää: Siisteys
Very friendly host and willing to do everything for a pleasant experience. Definitely recommend.
Very clean and a great place to bring your family.
John R.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2022
10/10 Loistava
Cindy T.
23.2.2022
Hyvää: Siisteys
Never made it
Resort lost reservation but owner reimburse money found place for me but found one in new symara beach owner took care of it.Will come back next year.
Cindy T.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2022
10/10 Loistava
Donya B.
28.2.2020
Hyvää: Siisteys
Great Condo
We absolutely loved our experience staying in this condo and the property itself. Everyone was so nice and accommodating as well as the cleanliness. We will be coming back!
Donya B.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2020
10/10 Loistava
Tom C.
27.2.2019
Book this room!!!! One of the nicer condo’s you will find at this price level. Owner was very commu
One of the nicer condo’s you will find at this price level. Owner was very commutative and told us to use it as our own. Unit has been professionally remodeled recently . Beds were awesome , even the pull out sofa . TV’s in every room, nice common areas and fresh coffee served every morning in the lobby if you don’t want to make it in your room. Secure unground parking and the staff was very friendly and helpful with any questions.