Hotellit Hněvotín
Vertaa 47 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 66 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Hněvotín: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Hněvotín

City inn Olomouc

Theresian Hotel

ABA Apartments

Central Park Flora

Hotel Trinity

Hotel Conti

OREA Hotel Arigone Olomouc

Theatre Hotel

Comfort Hotel Olomouc Centre

Clarion Congress Hotel Olomouc

Nutrend World

Smarthotel Nezvalova Archa

4 Smart Hotel

SLADOVNA Apartments

NH Collection Olomouc Congress
Kohteeseen Hněvotín tutustuminen
Hněvotín tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Hněvotín ja sen lähellä kuuluu:
- Pyhän kolminaisuuden pylväs
- Yläaukio
- Olomoucin kaupungintalo
- Astronominen kello
- Pyhän Mauritzin kirkko
- Ala-aukio
- Olomoucin linna
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Hněvotín, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Přerov (PRV). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Hněvotín?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Hněvotín, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Hněvotín, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 121 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 200 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 238 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 139 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Hněvotín on 697 cm.
Hněvotín: Hotellitiedot
Majoitukset | 47 |
|---|---|
Halvin hinta | 66 € |
Korkein hinta | 116 € |
Suositut hotellit | City inn Olomouc, Theresian Hotel, ABA Apartments, Central Park Flora, Hotel Trinity, Hotel Conti, OREA Hotel Arigone Olomouc, Theatre Hotel, Comfort Hotel Olomouc Centre, Clarion Congress Hotel Olomouc, Nutrend World, Smarthotel Nezvalova Archa, 4 Smart Hotel, SLADOVNA Apartments, NH Collection Olomouc Congress |
Viimeksi varatut hotellit Hněvotínebookersn tarkistamat arvostelut

Central Park Flora
"I loved the staff, the atmosphere, the city. Like München but better - and nicer people ;) "


