Hotellit Ichuña

Vertaa 30 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 43 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Ichuña: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ichuña

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Moquegua
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ichuña?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Ichuña, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Marraskuu ja lokakuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ichuña, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä kesäkuu ja heinäkuu. Tammikuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 15 °C ja öisin 5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 604 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 14 °C päivisin ja 0 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 114 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 15 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 76 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 17 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 350 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Ichuña on 1143 cm.

Ichuña: Hotellitiedot

Majoitukset
30
Halvin hinta
43 €
Korkein hinta
92 €
Suositut hotellit
DM Hoteles Moquegua, Casa Andina Select Moquegua, Hotel San Lorenzo, HOTEL PIEDRA SANTA - Moquegua, Hotel Moquegua, Señorio Chiribaya, Hotel Costa Sol Moquegua, Hotel Tierra del Sol, Hotel El Monarca Suite, H Montalvo, Giovi's House, Tierra del Sol, Departamento Sotillo, Hotel El Lago by Luoxo, In condominium with beautiful views