Hotellit Kampung Pancur
Vertaa 11 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 41 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Pancur: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Pancur

Tanjong Jara Resort

Beachfront Twin Cabin w/children paddle pool - 1 min from the beach!

Semarak Beach Inn

Coastal Bay Dungun Staycation

OYO 90120 Mi Hotel Dungun

Riverbank Dungun Guesthouse & Cafe

OYO 90116 Fbs Inn Hotel

Casa Tanjung Jara

OYO Homes 90600 Ummi Chalet Dungun

Oyo 90601 Sabacraft & Lodge
Kohteeseen Kampung Pancur tutustuminen
Kampung Pancur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Pancur ja sen lähellä kuuluu:
- Tanjung Jara Beach (ranta)
- Tasik Puterin ulkoilupuisto
- Lemesu Buisin kukkula
- Bukit Pak Sabah
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kampung Pancur, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuala Terengganu (TGG-Sultan Mahmood). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Pancur?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Pancur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Pancur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 675 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 742 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 975 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1414 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Pancur on 3807 cm.
Kampung Pancur: Hotellitiedot
Majoitukset | 11 |
|---|---|
Halvin hinta | 41 € |
Korkein hinta | 104 € |
Suositut hotellit | Tanjong Jara Resort, Beachfront Twin Cabin w/children paddle pool - 1 min from the beach!, Semarak Beach Inn, Coastal Bay Dungun Staycation, OYO 90120 Mi Hotel Dungun, Riverbank Dungun Guesthouse & Cafe, OYO 90116 Fbs Inn Hotel, Casa Tanjung Jara, OYO Homes 90600 Ummi Chalet Dungun, Oyo 90601 Sabacraft & Lodge, HOTEL D'MAS |


