Springs Lodge 8906
Kalenterimme päivitetään reaaliajassa ja öiset hinnat näkyvät oikein. Syötä vain haluamasi päivämäärät ja napsauta "Varaa nyt!"
Springs Run at River Run tarjoaa parhaat palvelut kaikista River Run -ominaisuuksista Keystone-hiihtokeskuksessa. The Springs Lodge -hotellin mukavuuksilla on kaunis uima-allas, jota koristavat kallioseinät, liukumäki lapsille ja nimetty taapero-allas. Kompleksissa on kaksi kylpytynnyriä, yksi perheille ja toinen vain aikuisille.
Kuntosali, höyryhuone ja sauna sijaitsevat aulan vieressä, jossa on holvikatot, vesiputous ja biljardipöytä. Aulan vieressä on myös elokuvateatteritila, jossa on mustat seinät, seitsemän jalkainen näyttö, mukavat lepotuolit ja audiovisuaalinen järjestelmä, jota kuka tahansa voi käyttää. Tuo omat DVD-levysi ja nauti perheen elokuvayöstä! Taaperohuone, jossa on leikkimökki ja leluja, antaa myös pienille jännitystä!
Kompleksi on yksi lähimmistä Keystone-hiihtokeskuksen gondolin läheisyydessä sekä River Run Village -keskuksen keskustasta, josta löydät kaikki kaupat, ravintolat, aktiviteetit ja yöelämän Keystonessa! Asiakkaiden käyttöön sisältyy myös ilmainen langaton internetyhteys ja suksisäilytys, ja maanalaisessa pysäköintialueella on mahdollista pysäköidä yhdelle ajoneuvolle.
Springs Lodge 8906 on ainutlaatuinen kahden makuuhuoneen, kolmen kylpyhuoneen osakehuoneisto, joka sijaitsee kompleksin viidennessä kerroksessa ja tarjoaa näkymät maailmalle. Tämä 880 neliön jalka omaisuus sisältää ylimääräisen kylpyhuoneen ja kaikki kodin mukavuudet.
Täydellinen keittiö sisältää kolme baarituolia ja ruokapöydän. Kolme neljäsosaa sijaitseva kylpyhuone sijaitsee sisäänkäynnin ulkopuolella ja sopii erinomaisesti vieraille, jotka käyttävät olohuoneessa vuodesohvaa. Olohuoneessa on kaasutakka ja parveke, joka on varustettu istuimilla ja pieni pöytä. Laajat näkymät parvekkeelta tarjoavat runsaasti katselua nautittaessa aamukahvia tai lasillista viiniä.
Makuuhuoneessa on king-vuode, taulutelevisio ja oma kylpyhuone, täysin varustettu kylpyhuone, jossa on poreallas. Vierashuoneessa on queen-vuode ja taulutelevisio, ja kylpyhuoneessa on kylpyhuone, jossa on syvä kylpyamme.
Tämä vuokra sijaitsee kerroksessa 5.
Pysäköinti: Pysäköinti on mahdollista yhdelle ajoneuvolle maanalaisessa pysäköintihallissa. Autotallissa on 7'6 ". Pysäköintikortin on oltava näkyvissä ajoneuvon ikkunassa, joka on yksikössä saavuttaessa. Tämä pysäköintikortti PITÄÄ palauttaa yksikölle lähdettäessä.
Tämä vuokra on kuljetusreitillä noutoilla River Run Villagessa ja Keystonessa.
Vahinkovakuutus: Tälle omaisuudelle tekemäsi varauksen kokonaiskustannukset sisältävät öisin vahinkojen luopumismaksun (”hallinta”) sekä mahdolliset verot (“vahingonkorvaus”). (Alennusta voidaan soveltaa vähintään 28 yön oleskeluihin, jos se on sallittua.)
Vahinkovakuutus kattaa sinulta jopa 2000 dollarin vahingot kiinteistölle tai sen sisällölle (kuten huonekalut, kalusteet ja laitteet) vahingossa, kunhan ilmoitat tapahtumasta isännälle ennen lähtöä. Vahinkovakuutusmaksu eliminoi perinteisen vakuuden tarpeen.
Lisätietoja voi ladata kassasivun "Vuokrasopimus".