Black Bear Cabin sijaitsee tasainen hehtaarin ja puoli mäntyjä ja natiivi kasvillisuus. Kun pakenee kaupunkiin tarvitaan perheet tulevat tänne mökkiimme. Mukavilla vuoteilla ja hyville tyynyille, hyvin varustetuista keittiön keittokomeroista ja tilava acre ja puolet yksityisyyttä ja tilaa lapsille. Kelkkailu on 5 min kävelymatkan päässä mökiltä tuntikausia hauskaa. Kun olet tehnyt pelaamisen päivän, palaa mökkiin kylpytynnyri rentoutua lasi viiniä ystävien kanssa.
Voit moottorikelkka suoraan omaisuutta, hiihto on 5 min ajomatkan päässä, ja siellä on runsaasti pysäköintitilaa perävaunujen. Fish Lake on lähellä ponttoni ja venevuokraus kun etsit trooppista kalaa. Maastopyörä suoraan omaisuudesta ja vaellus tai joki kelluu lyhyen matkan päässä.
Stevens Pass on lyhyt 25 min ajomatka ja Leavenworth 35 min ajomatkan viinin maistelua ja lukuisia muita aktiviteettejä ympäri vuoden.