Hotellit Lenschow
Vertaa 1 452 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 79 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lenschow: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lenschow

Van der Valk Landhotel Spornitz

Schloss Basthorst

BEECH Resort Plauer See

Landhotel Lewitz Mühle

Mökki Mecklenburgin järvialueella, loistavalla paikalla järvinäköalalla

Kur- & Landhotel Borstel-Treff

Van der Valk Naturresort Drewitz

Unelmahuvila Plauer-järvellä, 9 makuuhuonetta, sauna, poreallas, 250 m²

Erittäin hiljainen 7500m² järven tontti, oma laituri

Mukava loma-asunto, jossa on sauna aivan järven rannalla (5 tähteä) 4 hengelle

Lenzer Höh by Interhome

Vacation bungalow on Lake Plau/ MVP 2-4 persons

Seehotel Plau Am See

Parkhotel Klüschenberg
Kohteen Lenschow hotellit
Lenschow on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähellä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Herzberg
- 2 hotellia kohteessa Obere Warnow
Kohteeseen Lenschow tutustuminen
Lenschow tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lenschow ja sen lähellä kuuluu:
- Nossentiner-Schwinzer Heide -luonnonpuisto
- Garderin järvi
- Sonnenbergin luonnonsuojelualue
- Großer Sternberger See -järvi
- Oldtimer-Museum
- WINSTONgolf
- Plauer See -järvi
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lenschow, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Rostock (RLG-Laage). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lenschow?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lenschow, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lenschow, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 154 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 158 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 221 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 169 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Lenschow on 702 cm.
Lenschow: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 452 |
|---|---|
Halvin hinta | 79 € |
Korkein hinta | 1 212 € |
Suositut hotellit | Van der Valk Landhotel Spornitz, Schloss Basthorst, BEECH Resort Plauer See, Landhotel Lewitz Mühle, Mökki Mecklenburgin järvialueella, loistavalla paikalla järvinäköalalla , Kur- & Landhotel Borstel-Treff, Van der Valk Naturresort Drewitz, Unelmahuvila Plauer-järvellä, 9 makuuhuonetta, sauna, poreallas, 250 m², Erittäin hiljainen 7500m² järven tontti, oma laituri, Mukava loma-asunto, jossa on sauna aivan järven rannalla (5 tähteä) 4 hengelle, Lenzer Höh by Interhome, Vacation bungalow on Lake Plau/ MVP 2-4 persons, Seehotel Plau Am See, Parkhotel Klüschenberg, Quiet vacation home in the center of Lübz Mecklenburg Lake District Carport harbor |
Viimeksi varatut hotellit Lenschowebookersn tarkistamat arvostelut

Van der Valk Landhotel Spornitz
"Parkkipaikka aika täynnä. Aamupala oli runsas ja hyvä"

Schloss Basthorst
"Siisti huone upeassa miljöössä. Huoneeseen sisältyi myös pääsy allasosastolle, jonka saunomismahdollisuudet olivat erinomaiset. Ympäristö oli todella hyvin huollettu ja maisemoitu. Illallinen oli hyvä. Respan henkilökunta oli saapuessamme hieman tyly, mutta ei mitään sen kummempaa. Suosittelen varaamaan, mikäli käytössä on oma auto, koska lähellä ei tosiaan ole muita ravintoloita, kuin hotellin oma. Parkkitilaa oli runsaasti ja ilmaista. Erinomainen kokemus, kiitos!"

