Hotellit Libišany
Vertaa 109 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 60 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Libišany: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Libišany

Golf & Spa Resort Kunětická Hora

Hotel Cernigov

Hotel Euro

K-Triumf resort

Hotel Break

U České koruny

Penzion Tlustá kachna

Hotel Awam

Kemp Stříbrný rybník by Interhome

Boromeum Residence

Hotel Koruna

Penzion Na Náměstí

Kemp Stříbrný rybník by Interhome

Penzion a restaurace Blatenský dvůr

Alessandria
Kohteeseen Libišany tutustuminen
Libišany tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Libišany ja sen lähellä kuuluu:
- University of Hradec Kralove (yliopisto)
- Futurum Shopping Centre (ostoskeskus)
- Suuraukio
- Adalbertinum
- Malšovická-areena
- St. Bartholomewin kirkko
- Plague Column of 1695 (muistomerkki)
Kun järjestät lomaa kohteeseen Libišany, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Pardubice (PED). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Libišany?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Libišany, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Libišany, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 129 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 182 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 211 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 139 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Libišany on 661 cm.
Libišany: Hotellitiedot
Majoitukset | 109 |
|---|---|
Halvin hinta | 60 € |
Korkein hinta | 139 € |
Suositut hotellit | Golf & Spa Resort Kunětická Hora, Hotel Cernigov, Hotel Euro, K-Triumf resort, Hotel Break, U České koruny, Penzion Tlustá kachna , Hotel Awam, Kemp Stříbrný rybník by Interhome, Boromeum Residence, Hotel Koruna, Penzion Na Náměstí, Kemp Stříbrný rybník by Interhome, Penzion a restaurace Blatenský dvůr, Alessandria |
Viimeksi varatut hotellit Libišanyebookersn tarkistamat arvostelut


