Hotellit Lopen
Vertaa 2 667 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 49 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lopen: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lopen

The Royal Lion Hotel

The Manor Hotel by Greene King Inns

The Walnut Tree Hotel

The Great Western Hotel

ibis Bridgwater

George Albert Hotel & Spa

The Bull Hotel

Holiday Inn Express Taunton East by IHG

Days Inn by Wyndham Taunton

The Castle at Taunton

Holiday Inn Taunton by IHG

The Royal Ashton Town House

The Manor House

The Bower Inn

Holbrook Manor & Spa.
Kohteen Lopen hotellit
Lopen on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 4 hotellia kohteessa Hinton St. George
- 7 hotellia kohteessa South Petherton
- 3 hotellia kohteessa Merriott
Kohteeseen Lopen tutustuminen
Lopen tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lopen ja sen lähellä kuuluu:
- Montacute House (historiallinen rakennus)
- Ilmavoimien museo
- Mapperton Gardens
- County Cricket Ground (stadion)
- Haynes International Motor Museum
- Charmouth Heritage Coast Centre
- Charmouth Beach
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lopen, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Exeter (EXT-Exeterin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lopen?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Lopen, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lopen, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 183 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 196 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 195 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 260 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Lopen on 834 cm.
Lopen: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 667 |
|---|---|
Halvin hinta | 49 € |
Korkein hinta | 204 € |
Suositut hotellit | The Royal Lion Hotel, The Manor Hotel by Greene King Inns, The Walnut Tree Hotel, The Great Western Hotel, ibis Bridgwater, George Albert Hotel & Spa, The Bull Hotel, Holiday Inn Express Taunton East by IHG, Days Inn by Wyndham Taunton, The Castle at Taunton, Holiday Inn Taunton by IHG, The Royal Ashton Town House, The Manor House, The Bower Inn, Holbrook Manor & Spa. |
