Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
SUORA OCEANFRONT Kaksipuolinen duplex, suurella 3 tason kannella Oceanana-kalastuslaiturin vieressä.
Kaunis suora OCEAN FRONT-duplex muutaman sadan metrin päässä saaren itäpäästä sijaitsevasta ainoasta kalastuslaiturista. Sekä Whithaven 1 että Whithaven 2 ovat Whitley-perheen omistuksessa. Oceanana laituri on vain muutaman askeleen päässä "Whithavens" erittäin suuresta upouudesta kannosta. Kummallakin puolella on 3 BR: tä (kuningas, kuningatar ja 2 kaksoset) ja 2 1/2 kylpyhuonetta sekä erityisen suuri L-muotoinen sohva. Lapset rakastavat myös nukkumista sohvalla, jotta kaikki voivat nauttia itsestään. (koiraystävällinen myös lisämaksusta lemmikkieläimille)
Tarjoamme melko paljon kaikkea mitä tarvitset kävelläksesi yksikköön ja nauttimaan lomastasi. Tarjoamme liinavaatteita, kylpypyyhkeitä, paperitavaroita (tarvittaessa varoja), täysin varustettua keittiöt ä, jossa on kaikkea muuta kuin ruokaa. Meillä on riippumatto, rantatuoleja, rantaleluja, grillit, kansi ja lepotuoleja. Vaikka en voi luvata auringonpaistetta, sää on yleensä parempi kuin kotona. Tuo omat rantapyyhkeet ja kylpytuotteet ja olet valmis rentouttavalle lomalle.
Tuoreita päivityksiä ovat uudet päätason lattiat, uusi maali, uusi jääkaappi, uusi astianpesukone, mukana uusi pellavapalvelu ja vasta värjätty kansi. Uusi siivouspalvelumme on myös keskittynyt tarjoamaan parasta mahdollista palvelua jokaiselle vierailulle. Täysin varusteltu keittiö, jossa on erilaisia mausteita, vetoketjulliset laukut, alumiinifolio jne. Ovat vakiona. Varapaperituotteet ovat jääkaapin vieressä olevassa alalaatikossa. Ole hyvä ja korvaa se, mitä käytät seuraaville vieraille.
Tarkastellaan sitä, että tulet rannalle nauttimaan rannasta, joten saatat yhtä hyvin olla OIKEALLE meren rannalla kannella, joka on valmistettu ”nauttimaan” kaikesta mahdollisesta rannatunnelmasta. Vaikka teemme sisätiloista niin mukavan kuin pystymme televisioiden, mukavien sänkyjen ja täydellisen keittiön kanssa, on kyse oikeastaan olemisesta ulkona rannalla.
Siksi revitimme vanhan kansiimme ja korvasimme sen 3 tason kannella. Kummallakin puolella on oma 3. kerroksen yläkerran kansi jokaisesta makuuhuoneesta ja yksityiseinä keskellä. Se sopii erinomaisesti työskentelemään rusketustasi yksityisesti tai nauttien auringonlaskuista. Tärkeimmässä oleskelutilassa on erityisen suuri kansi, jonka baarikansi on rakennettu yksityisyyden seinän molemmin puolin. Tämä antaa sinulle yksityisyyttä, kun haluat, mutta tekee siitä helpon nauttia perheen ja ystävien ulkopuolella milloin haluat. Tarjoamme runsaasti tuoleja ja piknikpöytiä, joten voit valita syödä ulkona tai vain nauttia suosikkijuomaasi (tai 2 tai 3) katsellessasi aaltojen kaatumista rannalla tai katsomalla kalastajia laiturilla. Ylisuuri kävelytie (täydellinen kävelylle käsi kädessä jonkun erityisen kanssa) vie sinut alas portaille alakerrokselle, joka sopii täydellisesti ylimääräiselle yksityisyydelle tai jota voidaan käyttää tupakointiosana pois pääyksiköstä.
Maanpinnalla on piknikpöytät ja kaasugrilli molemmille puolille. Kun tulet pois rannalta, jos tunnet ulkosuihkun, molemmilla puolilla on oma peitetty ja suljettu suihku kannen alapuolella kuumalla ja kylmällä vedellä. Huuhtele lainelauta (yksi parhaimmista surffauspaikoista koko saarella) tai huuhtele hiekka mukana toimitetuilta boogie-laudoilta ja rantatuoleilta.
Autotalli sopii erinomaisesti polkupyörien tai ylimääräisten ulkotilojen, kuten kajakkien, melontalautojen tai auton pysäköintiin, varastointiin. Dart-lauta ja ilmakiekko antavat sinulle jotain tekemistä sateisinä päivinä. Whithaven on todella erityinen paikka. Varaa oleskelusi ja tule yhdeksi Whithaven-klaanista.
Jos Whithaven 2 ei ole käytettävissä päivämääriäsi varten, kiinteistön toinen puoli voi olla käytettävissä tai varaa molemmat ryhmällesi. Whithaven 1 (666413) on dupleksin sisarpuoli ja myös VRBO / HomeAway -sivustolla. Jos et löydä sitä, lähetä minulle sähköpostia ja tarkistan myös tilan. Jos sinulla on muita kysymyksiä, lähetä sähköpostia, lähetä sähköpostia tai soita Leelle.
*** Huomaa, että liinavaatteet ja pyyhepalvelut sisältyvät perushintaan. Sängyt ovat kuningatar, kuningatar ja kaksoset. ***
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Anchorage Marina (satama). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2.5 kylpyhuonetta
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja juomavesiautomaatti
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Anchorage Marina (satama) ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Les and Sally Moore Public Beach Access
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, pyykinpesutilat ja juomavesiautomaatin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Rannalla
Rantatuolit
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Autoa ei tarvita
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Astianpesukone
Juomavesiautomaatti
Jääkaappi
Jääkone
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mausteita
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Tehosekoitin
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2,5 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Kirjoja
Pelejä
Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Grilli
Parveke
Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Työtilat
Työpöytä
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 23 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
15 sisäänkäynnille johtavaa askelmaa
Ei hissiä
Kaiteet portaikoissa
Sileä lattia yleisissä tiloissa
Savuton majoituspaikka
Majoittajan kommentti: Smoking outside on decks is fine, just not inside.
Palvelut ja mukavuudet
Ateriatoimituspalvelu
Sijainti
Lähellä huvivenesatamaa
Lähellä valtamerta
Sairaalan lähellä
Terveys-/kauneushoitolan lähellä
Veden äärellä
Tekemistä
Bodyboard
Golf
Kajakki
Valinnaisia golfetuja
Vene
Ekokiertoajeluja lähistöllä
Golfmahdollisuus lähistöllä
Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Snorklausmahdollisuus lähistöllä
Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
Uintimahdollisuus lähistöllä
Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
Villieläinkävelyretkiä lähistöllä
Water tubing -mahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Ensiapulaukku
Palosammutin
Suoratelkilukko
Yleistä
Juomavesiautomaatti
Kaksilasiset ikkunat
Kierrätysmahdollisuus
Paikallisten omistamia ja järjestämiä retkiä ja aktiviteetteja
Vettä säästävät suihkut
Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
Yksikön koko: 139 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Uloskirjautumisohjeet
Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä ja kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Talon säännöt
We stock toilet paper, paper towels (when available,) zip lock bags, aluminum foil, spices etc.. Please replenish what you use for the next guest.
Pets: NO CATS, dogs are allowed with owner permission and pet fee payment. Keep dogs off couch, beds and contact owner for permission on dogs over 50
House is on septic, use outside showers (hot/cold water) whenever possible for multiple showers in a row. Don't run washing machine during showers.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 2 (painoraja: 23 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Majoittajan kommentti: NO cats, if dog is 50+ lbs text or email owner
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Majoittajan kommentti: Absolutely, kids love Whithaven. Outside showers!
Smoking outside on decks is fine, just not inside.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 15
Majoittajan kommentti: No extra parking so use garage when you can.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi