Tervetuloa vastikään kunnostettuun, lahden yhteyteen, nykyaikaiseen kotiin.
Siellä on 2 makuuhuonetta ja den.
King-makuuhuoneessa on oma kylpyhuone ja king Puffy-patja. Toisessa makuuhuoneessa on queen-vuode ja kylpyhuone eteisen poikki. Denissä on ponnahdusikkuna, joka voi olla 2 kaksoset tai kuningas.
Täysin varusteltu gourmet-keittiö, jossa suodatettu vesi pesuallas, jääkaappi ja jää. Kannessa on palo-kuoppa ja grilligrilli.
Talo on pääsykanavalla, josta on kauniit näkymät kanavalle ja tonneja mangroovipuita. Nauti suosikkijuomaasi yksityisellä laiturillasi.
Toimitimme taloon 2 tandem-kajakkia, meloa ja hengenpelastajaa.
Voit meloa oikealla ja mutkilla arvostetun Colliers Reserve -golfkentän kautta tonneilla villieläimiä, mukaan lukien manaatteja, saukkoja, haikaroita, ankkoja, lusikkalaskuja, iguaaneja ja kaljuja kotkia! Jos päät vasemmalta kanavalta, on noin 45 minuutin kävelymatka merelle. Näet pyöriäisen, manaatit ja vaaleanpunaisen lusikan laskut. Kun pääset passille, olet kuuluisalla Bare Foot -rannalla ja Wigginsin osavaltion puistossa (äänestänyt # 1 rannalla Floridassa)
Veneilijät: Tuo oma vene ja perävaunu, voit pysäköidä veneen ja perävaunun ajotielle. Cocohatchee-veneramppi ja täyden palvelun venesatama on 2 mailin päässä. Veneen koko talon takana on rajoitettu sillan korkeuden vuoksi.
Toimitamme myös 4 aikuista polkupyörää, ranta on 2 mailin päässä, kaikki jalkakäytävät ajavat sinne.
Talo on vain muutaman minuutin päässä ostosmahdollisuuksista, ruokailusta ja joistakin Lounais-Floridan halutuimmista rannoista. Muita ulkoilmaperheen hauskoja käy Sun N Fun Water Lagoon -vesiliukumäet, uima-altaat ja laiska joki. Mercato tarjoaa 12 merkittävää ravintolaa, yli 20 hyväpalkkaista jälleenmyyjää ja isännöi elävää ympäri vuoden järjestettävää tapahtumakalenteria, jossa suurin osa tapahtumista on ilmaisia ja se on vain 2 mailin päässä. Menkää ostoksille The Waterside Shops -kauppaan, ulkoilmakeskukseen, joka sijaitsee 4 mailin päässä talosta.
Kauppa, venetsialainen kylä on toinen ulkoilmakeskus, joka sijaitsee lahdella, josta on kauniit näkymät, kauppoja ja ravintoloita. Pelaa ja ruokailla 5. Ave Southissa, vastustamaton sekoitus glamouria ja rentouttavuutta. Kolmannen kadun eteläosaa ympäröivät värikkäät alkuperäiset mökit ja ihanat talot vanhasta Napolista. Hienostuneet ja ihastuttavat kaupat, tunnetut hienot ravintolat ja bistrot sekä pihat ovat kaikki Napolin historiallisen keskustan rehevien värikkäiden kuvioiden ja vihreän maiseman keskellä.
Siellä on rantapyyhkeet, rantalaukut ja tuolit.