Hotellit Nichar
Vertaa 40 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 15 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Nichar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Nichar

Lake view resort kafnoo

The Grand Shamba-La Kalpa

Hotel Kalpa Deshang

Echor The Alpine Crest Kalpa

The Kamru Riverside Camps and Resorts

Banjara Camp and Retreat Sangla

Zostel Kalpa

The White Castle

Hotel Sangla Retreat

Hotel Prakash Regency Sangla

Hotel Kalpa Retreat

Hotel Virasat-E-Bushahr

Hotel Sarahan Inn

Hotel Seetal

StayApart - Shruti Guest House
Kohteeseen Nichar tutustuminen
Nichar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Nichar ja sen lähellä kuuluu:
- Rupinin sola
- Narayan Nagini Temple
- Kamru Fort
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Nichar?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Nichar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Kesäkuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Nichar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas marraskuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 20 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 385 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 551 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1345 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 119 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Nichar on 2401 cm.
Nichar: Hotellitiedot
Majoitukset | 40 |
|---|---|
Halvin hinta | 15 € |
Korkein hinta | 50 € |
Suositut hotellit | Lake view resort kafnoo, The Grand Shamba-La Kalpa, Hotel Kalpa Deshang, Echor The Alpine Crest Kalpa, The Kamru Riverside Camps and Resorts, Banjara Camp and Retreat Sangla, Zostel Kalpa, The White Castle, Hotel Sangla Retreat, Hotel Prakash Regency Sangla, Hotel Kalpa Retreat, Hotel Virasat-E-Bushahr, Hotel Sarahan Inn, Hotel Seetal, StayApart - Shruti Guest House |

