Molempien parhaat puolet! Rauhallisella paikalla kauniiden puiden keskuudessa, joissa on vähän naapureita - täydellinen lukemiseen ja vierailuun sen suurella, tuulen edessä, kuistilla. Ja se on vain 2 taloa vedestä pitkin luonnonkaunis East Chop Drive. Ota nähtävyyksiä kävelemällä, juoksemalla tai pyöräillen kallioita pitkin Majakkaan. Tai kävele alas laiturirannalle (vain 5 minuutin päässä), joka on täydellinen uinti, turvallinen lapsille ja jolla on laituri tutkimaan ja katsomaan, miten veneet tulevat ja menevät ulos satamasta. Valtava plus on, että se on lyhyt kävelymatka kaupunkiin! Viidentoista minuutin kävelymatka vie sinut satamaan, sitten vilkkaisiin Oak Bluffs -kauppoihin ja ravintoloihin, upea lauttayhteys Woods Holeen, Falmouthiin, Hyannisiin ja muihin.
1. kerroksessa on avoin kerros oleskelu-, ruokailu- ja keittiötiloille; ylimääräinen keittiökeittiö, perhehuone (voi olla vaihtoehtoinen makuuhuone, jossa on kaksinkertainen koko futon-sohvaa, lipasto ja vaatekaappi), pesula ja täysi kylpyamme.
2. kerroksessa on 3 makuuhuonetta (1 w / king, 1 w / double & twin, 1 w / 2 kaksoset) ja kylpyhuone. Tässä kerroksessa on kannettava ilmastointilaite.
On suljettu ulkosuihku.
Suuressa esiportaassa on 2 keinutuolia, useita lepotuoleja, 2 pyöreää pöytää ja lisäkaiteet portaiden estämiseksi. Takakuistilla on riippumatto. Puuhiili grilli ulos.
Sisältää Wi-Fi, iso DVD-soitin (käyttää TV-näyttöä). Keittiö on täysin varusteltu! Mikroaaltouuni, sähkökahvinkeitin ja Chemex, hummerikannu sekä täydellinen valikoima keittotarvikkeita.
Liinavaatteet ja pyyhkeet ovat saatavilla talossa. Vinyylilevy, jossa on klassinen jazz- ja klassinen musiikki, tai tuo omasi! Perhehuoneessa on myös valikoima pelejä. Ulkopeleihin kuuluvat bocce, tikkaiden heittäminen ja sulkapallo. Rantatuoleja ja sateenvarjo ovat saatavilla.
*** Yksi lemmikkikoira on sallittua, mutta kissat eivät ole perheen allergioiden vuoksi. Koiralaatikko on saatavana. Suuri etu kuistilla on kaide lisättävä niin, että se sisältää koiran (tai lapset!).