Koko loma-asunto

Auringonpaiste ☀️ Rakkaus ❤️ ja onnellisuus 😊 - Todistusvoimainen sisustus

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Auringonpaiste ☀️ Rakkaus ❤️ ja onnellisuus 😊 - Todistusvoimainen sisustus valokuvagalleria

Uima-allas
Ulkopuoli
Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkoruokailutilat
Televisio, videopelikonsoli, DVD-soitin

Arvostelut

4,0 kautta 10.

Koko koti

5 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta12 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Poreallas
  • Ulkotilat
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Kissimmee, FL
  • Mystic Dunes Golf Club
    ‪6 min ajomatka‬
  • ESPN Wide World of Sports Complex
    ‪15 min ajomatka‬
  • Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    ‪21 min ajomatka‬
  • Orlando, Florida (MCO-Orlandon kansainvälinen lentoasema)
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Auringonpaiste ☀️ Rakkaus ❤️ ja onnellisuus 😊 - Todistusvoimainen sisustus

Koe tämä koti, jossa on aitoa amerikkalaista sisustusta.





Näytä 8002 King Palm Cir suuremmalla kartalla



5 makuuhuoneen / 3 kylpyhuoneen kotiin oma suojattu uima-allas, poreallas, aidatulla lomakeskuksella, kahdella Master-sviitillä, kahdella king-vuoteella, kylpyammeella, pesukoneella / kuivausrumpulla, täysin varustettu keittiö, ilmainen langaton internetyhteys, laajennettu kaapeli, lähellä Disneyä.



Kaikissa kodeissamme on keskeinen ilmastointi ja ne on puhdistettu ja puhdistettu ammattimaisesti, ja niissä on tuoreet liinavaatteet, pyyhkeet ja peitot sekä täysikokoinen pesukone / kuivausrumpu.



2176 neliömetriä.



ETUSIVU

Makuuhuone 1: King-vuode, TV, DVD, VCR yksityinen kylpyamme, suihku ja puutarha-amme, kaksi turhuutta, pääsy uima-altaalle

Makuuhuone 2: King-vuode, taulutelevisio, BluRay-DVD, oma kylpyhuone

Makuuhuone 3: Queen Bed, taulutelevisio, BluRay DVD

Makuuhuone 4: Täysi / kaksi vuodetta TV DVD

Makuuhuone 5: Kaksi erillistä vuodetta TV DVD



NÄYTTELYT POOL PATIO

Kaksi aurinkotuolia, pöytä, neljä tuolia



Täysin varustettu keittiö

Aamiainen Nook pöytä ja neljä tuolia, täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, alue, astianpesukone, kahvinkeitin, leivänpaahdin, vedenkeitin, astiat, astiasto, astianpesukone



TÄYDELLINEN KOKOAINE / JÄÄHDYTYS

Silitysrauta, silityslauta, tyhjiö



OLOHUONE

Sohvat, taulutelevisio, laajennettu kaapeli, DVD-soitin, langaton nopea internetyhteys, musiikkijärjestelmä, mukavat istuimet



KIINNITYS / SUURI HUONE

Pöytä ja kuusi tuolia



KAKSI AUTOTARVIKKEET



Tämä koti sijaitsee melkein vastapäätä Resort CLUBHOUSEa



Kaikki asunnot ovat Floridan osavaltion lisenssejä, ja niissä on savunilmaisimet, sammuttimet ja allasvaroitus. Olemme pitkään jäseniä Better Business Bureau, Keski-Floridan loma-asuntopäällikön yhdistys, Keski-Floridan CVB, Kissimmee CVB, Orlando / Orange County CVB ja Visit Florida.



LISÄVARUSTEET, JOISSA SAATAVILLA NOMINAL FEE

Allaslämmitys

Propaani BBQ Grilli

Vauvansänky / syöttötuoli

Mid-Stay Clean



SULJE KAIKKIEN

Yhteisö sijaitsee vain minuutin tai kahden matkan päässä joko Publixin täyden palvelun päivittäistavarakaupasta tai super Wal-Martista ja 24 tunnin apteekista / sekalaisia kaupoista. Siellä on myös monia ravintoloita pikaruokasta hienoon ruokailuun, kotiinkuljetusmyymälöihin, minigolf, Sam`s Club, Costco, BJ`s ja lukuisia muita pienempiä nähtävyyksiä.



Disney Exit on vain 3. 6 mailin päässä. Sea World, Universal ja Convention Center ovat noin. 15 minuuttia sen jälkeen.

Neljä suurta vesipuistoa ja satoja pieniä nähtävyyksiä ovat kaikki lyhyen ajomatkan päässä kotiisi.

Atlantin rannikon rannat, kuten Cocoa Beach tai Daytona Beach, ovat vain noin tunnin matkan päässä itään.

Gulf Coastin rannat Tampa / St. Pietari on vain noin tunnin länteen.





YHTEISÖN LAITTEET

Vartioitu lomahotelli



ERITYISET YHTEISÖN TV-KANAVA RESORT-TAPAHTUMILLE JA SÄILYTTÄMINEN / KLUBIN HOURS - TUNE TO CHANNEL 63



KERHOTALO

Olympic Size Pool, Spa, Kiddie Pool, Pelihuone, Nintendo Wii -huone, Biljardipöydät, Ping-Pong-pöydät, Painotila, Sekalaiset Shop, Kuvakioski, Pankkiautomaatti, Konferenssihuone, Langaton internet, Elokuvateatteri, joka soittaa elokuvia koko päivän, Kuljetuspalvelu alueellisiin nähtävyyksiin (maksua vastaan).



OUTDOOR

Lasten leikkikenttä, BBQ / piknik-alue, Lentopallo, Koripallo, Tennis, Kävelyreitit



Huomautuksia

Sisäänkirjautuminen tapahtuu milloin tahansa kuusitoista. (Varhainen sisäänkirjautuminen voi olla käytettävissä lisämaksusta.)

Lähtö on milloin tahansa ennen klo 10.00. (Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla saatavilla lisämaksusta.)



Jos haluat varmistaa varauksen, jos saapumisaikasi on yli 60 päivää, vaaditaan vain 20%: n palautusmaksu. Tämä maksu on osa kokonaissaldoasi eikä lisämaksua. Jos saavut 60 päivän kuluessa, täysi, ei palauteta saldo on maksettava. jokaiselle varaukselle sovelletaan myös varausmaksua.



Jäljellä oleva loppumaksu veloitetaan automaattisesti luottokortiltasi 60 päivää ennen saapumista, ellei etukäteen suoriteta vaihtoehtoista maksutapaa.



Intohimomme on auttaa sinua saamaan parasta lomaa koskaan. Odotamme palvelevamme sinua!
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Disney's Animal Kingdom® Theme Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Walt Disney World® Resort ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vanhakaupunki
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan, piknikalueen ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Lance Boyer

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint. 2 paikkaa)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
  • Videopelikonsoli

Ulkotilat

  • Patio
  • Piknikalue

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Iintimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Aidattu alue

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

5bed/3bath Authentic Native American Decor
5 bedroom accommodation in Kissimmee Kissimmee
Sunshine Love Happiness ? Authentic Native American Decor
5 bedroom accommodation in Kissimmee Private vacation home
Sunshine ☀️ Love ❤️ Happiness 😊 Authentic Native American Decor
26463

5bed/3bath Authentic Native American Decor – arvostelut

Arvostelut

4,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

2,0/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

Richard D.

Huonoa: Siisteys

Our stay at your vacation home was completely unacceptable.

We booked our stay for our entire family based on multiple rooms, personal eating and laundry area, and private pool. We have booked homes like this annually over the past ten years and this was one of the worst. The biggest issue was the unusable private pool. It was filled with sediment along the bottom. We called to have it cleaned and were told it was just stained and they could send someone as usual on Thursday (3 days later). When the pool guy arrived, he brought a vacuum but just seemed to be pushing around the dirt. He couldn’t speak English well enough to communicate with us. Upon closer inspection by ourselves (we own a pool), it seems that the skimmer has no suction, like it is disconnected from the pump. Therefore, the vacuum also can’t work as it is plugged into the skimmer. Another issue was the garbage. The outside garbage bin was full when we arrived with lid elevated but we assumed it just hadn’t been picked up yet. The next day the lid was closed so we thought that it had been collected. We added one garbage bag at the end of the first week and realized that it had not been fully emptied. It was then the weekend and there was no garbage collection but we read a few of the indoor signs and thought that maybe we needed to place it on the street. We put the bin out on Monday and some was collected but again only the bag on top. Upon investigating the remainder of the bin it was garbage that had been there a long time, insects and rodents in bin. We thought maybe it was because the garbage was not in appropriate trash bags. It was too dirty for us to manage for you. Within the kitchen, we found no usable coffee pot. There was a new black drip pot on the counter but without the basket necessary for it’s use. The white one on the shelf in the pantry was tried but does not turn on. Eventually, we found a coffee press which has been somewhat usable. There were no dish cloths or towels, so we have had to resort to bathroom cloths and towels to keep the kitchen clean. There was also no baking pans or casserole dishes to be used in the oven for reheating leftovers. We did love the fridge with ice and filtered water. The front room bathroom has a nonworking faucet for switching between tub and shower. So, the tub cannot be filled easily for a bath. My mother had to use our master ensuite for her bath daily. We did really enjoy the amount of available towels.
Yöpyi 10 yötä huhtikuussa 2022