Koko huoneisto

Kulma-huoneisto w / ympäröivä kannella ja pääsy rannalle - uima-allas / poreallas!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kulma-huoneisto w / ympäröivä kannella ja pääsy rannalle - uima-allas / poreallas! valokuvagalleria

3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, internet, vuodevaatteet
Sisätilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, internet, vuodevaatteet
Televisio, DVD-soitin

Arvostelut

7,6 kautta 10.
Hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä174 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Poreallas
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Panama City Beach, FL
  • Russell-Fields Pier
    ‪3 min ajomatka‬
  • Frank Brown Park (puisto)
    ‪3 min ajomatka‬
  • Pier Park
    ‪3 min ajomatka‬
  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches Intl.)
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Kulma-huoneisto w / ympäröivä kannella ja pääsy rannalle - uima-allas / poreallas!

Palazzo 0608

Kalenterimme päivitetään reaaliajassa ja öiset hinnat näkyvät oikein. Syötä vain haluamasi päivämäärät ja napsauta "Varaa nyt!"

Tämä nurkkaan päin oleva huoneisto tarjoaa yhden parhaista näkymistä vedessä, joka on saatavana Panama Cityssä. Sisällä on vaikea pysyä, koska tilava ympäröivä kansi on sisustettu lepotuoleilla, joista on näkymät Meksikonlahdelle. Herää aikaisin ja tuntea aamulla kylmä ilmassa ennen kuin aurinko nousee nauttimaan todella valtameren rauhallisesta luonteesta, kun vuorovesi etenee ja virtaa. Kun aurinko lämmittää hiekkaa, mene alas uima-altaan alueelle pulahtaaksesi virkistäviin vesiin. Vain muutaman askeleen päässä uima-altaasta on polku rannalle, joten kävele rantaa pitkin ja tuntea hiekka varvasten välillä. Kun aurinko alkaa laskea horisontin alapuolelle, nauti kauniista väreistä oman oleskelutilasi mukavuuksilla täydellisessä keittiössä tehdyllä kotitekoisella aterialla. Päivän päätteeksi lasillinen viiniä ja muistakaa päivän aktiviteetteista rakkaansa kanssa, ennen kuin siirryt valtameren ääreen.

Mikä on lähellä:
Vaikka et koskaan halua jättää hiekkaa, uskalla lähteä katsomaan helposti lähellä olevia monia nähtävyyksiä. Kokeile onneasi kalastettaessa Russell-Fieldsin laiturilta tai viettää päivä ostoksille Pier Parkissa! Aaron Bessantin amfiteatterissa järjestetään ympäri vuoden paljon konsertteja ja festivaaleja, joten muista tutustua heidän kokoonpanoonsa kun pääset kaupunkiin! Gulf World ja Hidden Lagoon Super Race Track ja Golf ovat molemmat lyhyen ajomatkan päässä ja hauskaa koko perheelle! Jos haluat päästä hälinästä, aja aja alas Carillo Beachille saadaksesi pienkaupungin kokemuksen kauniilla rannoilla.

Asioita tietää:
Ilmainen WiFi
Täydellinen keittiö
Pääsy rannalle
Oma pesukone / kuivausrumpu
Varaukset maaliskuusta lokakuuhun sisältävät rantapalvelun.

Vuokralaisen on oltava vähintään 25-vuotias varaamaanksesi tämän asunnon.

Tämä vuokra sijaitsee kerroksessa 10.

Pysäköintihuomautukset: Löydät ilmaisen pysäköinnin paikan päällä sijaitsevasta autotallista. Ota käytettävissä oleva tila, jota ei ole merkitty.
Pysäköintihalli (enimmäisvaraus on 6'10 "- maastoautot, pakettiautot, pakettiautot ja muut vapaa-ajan tyyppiset ajoneuvot, joissa on auton päälaukku, eivät tee 7 'tilaa. Portti vilkkuu keltaisena merkkinä siitä, että ajoneuvo on liian korkea eikä portti aukea. Näillä ajoneuvoilla vieraiden on pysäköitävä kadun toisella pysäköintialueella.) Ei veneitä, perävaunuja, matkailuautoja tai vesiskoottereita.

Vesiyhteys: Hissi P1 vie sinut rannalle, joka sijaitsee heti uima-altaan reunan jälkeen.

Vahinkovakuutus: Tälle kiinteistölle tekemäsi varauksen kokonaiskustannukset sisältävät öisin vahinkojen luopumismaksun (”hallinta”) sekä tarvittaessa verotuksen (”vauriovakuutus”). (Alennusta voidaan soveltaa vähintään 28 yön oleskeluihin, jos se on sallittua.)
Vahinkovakuutus kattaa sinulta jopa 2000 dollarin vahingot kiinteistölle tai sen sisällölle (kuten huonekalut, kalusteet ja laitteet) vahingossa, kunhan ilmoitat tapahtumasta isännälle ennen lähtöä. Vahinkovakuutusmaksu eliminoi perinteisen vakuuden tarpeen.
Lisätietoja voi ladata kassasivun "Vuokrasopimus".
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Panama City Beaches. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja 3 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 3 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Panama City Beaches ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Pier Park
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan, pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Vacasa of Florida

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa, italia ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto vaaditaan
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka
  • Majoittajan kommentti: Smoking is not permitted anywhere on the premises.

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Lähellä valtamerta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Ekokiertoajeluja lähistöllä
  • Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Valaiden katselumahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä
  • Water tubing -mahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 174 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 32610

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
32119

Corner-condo with wraparound deck, beach access & pool/hot tub – arvostelut

Arvostelut

7,6

Hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 10 kautta 31 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 6 kautta 31 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 12 kautta 31 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 31 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 31 arvostelua

7,0/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

Janet L.

Huonoa: Siisteys

Palazzo Panama City beach

Very dated decor. Couch falling apart. Beds uncomfortable and falling apart. No hot water in the southwest bedroom. Mold in the bathroom and ceiling needs finished. Dishes were put away dirty had to wash all the plates and silverware before we could use them. If you walked around barefoot your feet turned black. Otherwise things were great.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2024

6/10 OK

Jill G., Indiana

Indiana Family

The building and location were wonderful. The interior features of the condo we stayed were not great. None of the tvs worked. Yes they turned on, but no access to channels. We had to go buy av equipment to watch from our phones. The kitchen had limited kitchen supplies. No oven mitts, can opener etc. very few items. The worst part was the furniture. The couch was so broken down, that the floor was more comfy. The until had incredible views but the creature comforts on the inside were the worst we have stayed. Every chair within the until was very dirty and worn out. Also big stack of plywood under master bed, which was visible from the family room. There was no table on patio, even though is photos one was shown. We will come back to the condo building just never this unit.
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2024

8/10 Hyvä

james p.

Hyvää: Siisteys

Honest review

The view was amazing and the condo was very spacious. The condo was clean and ready for us when we checked in. I would say however the carpet needs to be replaced and tile put down. There was a musty smell when we got there and I think it’s because of the carpet. The furniture needs to be replaced. The couch and chairs were stained and wore out. The coffee table and side tables were all scuffed up and looked dirty. The hanging curtain/shades appear to be yellow stained and in between the folds there’s dust layer. The toaster only works on one side. The wine cork is broke. The ice dispenser on fridge does not work. There were no spatulas to cook with. The stopper for the tub doesn’t work to fill with water in master bath. There are random eye contacts stuck on walls etc. We have stayed at the Palazzo several times and always loved it. Would not stay in the unit again.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Terri P.

Hyvää: Siisteys

Loved loved loved this property!

We absolutely had the best condo we have ever had at the Palazzo last week. We have been renting here for 20 years. It was so spacious and I practically lived on the wraparound balcony. We saw manatees, dolphins, turtles, ospreys, military fighter jets all from our balcony! We will definitely be back. Thank you for making our stay memorable. I wish I could post pictures. It was stunning!
Yöpyi 6 yötä toukokuussa 2022

10/10 Loistava

Elizabeth H., Forsyth GA

Hyvää: Siisteys

It was our daughters wedding weekend!

The condo was very nice! Very spacious! And the views were breathtaking!! Highly recommend. We love the Palazzo and will definitely will be back!
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2021

10/10 Loistava

Jeffrey S.

Hyvää: Siisteys

Loved the view

Couldn't have worked better for our family
Yöpyi 11 yötä syyskuussa 2021

2/10 Hirveä

Sherin F.

Huonoa: Siisteys

Apartment was dirty

This unit was so dirty, carpet need to be changed, mattresses are so sold and bad for back couldn’t sleep. Very old and broken furniture such waste of my money. Owner should update and this should be pulled off rental or advice customer about the poor condition of that unit. Bathroom were clogged. Will never go again.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2021

10/10 Loistava

Joe W.

Hyvää: Siisteys

Loved property, location and unit we stayed in

Very good connection with Vacasa team. Everything went very smooth and enjoyed location and unit we stayed in. Awesome vacation!
Yöpyi 8 yötä maaliskuussa 2021

6/10 OK

Louie M.

Huonoa: Siisteys

Nice location but not clean

When we got their my wife had to vacuum because the floor was sandy. After we bathed our grand daughters after being on the beach and they ran around on the floor, the bottoms of their feet were black. They tile was probably mopped but mopped with dirty water. The top of the refrigerator had an oily film and had a thick covering of dust. The air return vent for the hvac had a thick coating of dust as well. Location was great for small kids. Linens were clean. The back deck of the building gets extremely hot.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2020