Hotellit Piñuécar-Gandullas
Vertaa 304 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 53 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Piñuécar-Gandullas: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Piñuécar-Gandullas

Hotel Posada La Fragua

Hotel Sara De Ur

Hostal Puerto

Artesa Suites & Spa

Hotel Rural Restaurante La Posada de los Vientos

Huerto San Antonio

Hostería del Arco

Casa Rota

Hostal La Pinilla

Itsepalveluperiaatteella La Erilla 29 hengelle

Mirasierra

Viehättävä mökki yksityisellä uima-altaalla lähellä Madridia (Miraflores de la Sierra)

Large family country house in Rascafría,1 h from Madrid, 12 to 24 people

Recharge your batteries!Charming and cozy town house 7 minutes walk from the center and five from the river. Completely renovated in a retro style, preserving the natural stone and decoration brought from all over the world.Perfect to rest with great det
Kohteen Piñuécar-Gandullas hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Piñuécar-Gandullas? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 9 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Piñuécar-Gandullas löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Piñuécar-Gandullas
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Piñuécar-Gandullas, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat arvostavat näitä hotelleja kohteessa Piñuécar-Gandullas niiden ilmaisen aamupalan takia:
- Hotel Posada La Fragua
- Hostel surrounded by mountains, natural parks and medieval towns
Kohteeseen Piñuécar-Gandullas tutustuminen
Piñuécar-Gandullas tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Piñuécar-Gandullas ja sen lähellä kuuluu:
- Buitragon kaupunginmuurit
- Hayedo de Montejo de la Sierra
- Convento-Monasterio San Julián y San Antonio
- La Pinillan hiihtokeskus
- Plaza Mayor (aukio)
- Pedrazan linna
- Aljiben vesiputous
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Piñuécar-Gandullas, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema (MAD). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Piñuécar-Gandullas?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Piñuécar-Gandullas, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Piñuécar-Gandullas, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Huhtikuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 156 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 72 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 192 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Piñuécar-Gandullas on 578 cm.
Piñuécar-Gandullas: Hotellitiedot
Majoitukset | 304 |
|---|---|
Halvin hinta | 53 € |
Korkein hinta | 130 € |
Suositut hotellit | Hotel Posada La Fragua, Hotel Sara De Ur, Hostal Puerto, Artesa Suites & Spa, Hotel Rural Restaurante La Posada de los Vientos, Huerto San Antonio, Hostería del Arco, Casa Rota, Hostal La Pinilla, Itsepalveluperiaatteella La Erilla 29 hengelle, Mirasierra, Viehättävä mökki yksityisellä uima-altaalla lähellä Madridia (Miraflores de la Sierra), Large family country house in Rascafría,1 h from Madrid, 12 to 24 people, Recharge your batteries!Charming and cozy town house 7 minutes walk from the center and five from the river. Completely renovated in a retro style, preserving the natural stone and decoration brought from all over the world.Perfect to rest with great det, Casa Rural Callejón de la Gata jopa 17 hengen ryhmille |

