Hotellit Sorrus
Vertaa 2 824 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 54 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Sorrus: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sorrus

Hôtel Régina

B&B Hotel Boulogne Sur Mer Centre Les Ports

Village Belle Dune Pierre & Vacances

Novotel Thalassa Le Touquet Hotel

STELLA MARIS Village vacances

Hôtel Red Fox

Hôtel Barrière Le Westminster Le Touquet

Hotel Be Cottage

Cocoon Inn

B&B HOTEL Boulogne-sur-Mer Saint-Martin

LE Faidherbe hotel

Hôtel du Parc

B&B HOTEL Le Touquet

Premiere Classe Boulogne - Saint Martin les Boulogne

Evancy Boulogne-sur-Mer
Kohteeseen Sorrus tutustuminen
Sorrus tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sorrus ja sen lähellä kuuluu:
- Montreuil-sur-Merin linnoitus
- Parc Bagatelle
- Golf du Touquet
- Stellan ranta
- Le Touquet'n ranta
- Berckin ranta
- Hylkeiden ranta
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sorrus?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Sorrus, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sorrus, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 229 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 163 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 209 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 357 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Sorrus on 958 cm.
Sorrus: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 824 |
|---|---|
Halvin hinta | 54 € |
Korkein hinta | 437 € |
Suositut hotellit | Hôtel Régina, B&B Hotel Boulogne Sur Mer Centre Les Ports, Village Belle Dune Pierre & Vacances, Novotel Thalassa Le Touquet Hotel, STELLA MARIS Village vacances, Hôtel Red Fox, Hôtel Barrière Le Westminster Le Touquet, Hotel Be Cottage, Cocoon Inn, B&B HOTEL Boulogne-sur-Mer Saint-Martin, LE Faidherbe hotel, Hôtel du Parc, B&B HOTEL Le Touquet, Premiere Classe Boulogne - Saint Martin les Boulogne, Evancy Boulogne-sur-Mer |
