Hotellit Stuck

Vertaa 213 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 76 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Stuck: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Stuck

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Stuck
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Stuck tutustuminen

Stuck tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Stuck ja sen lähellä kuuluu:

  • Ludwigslustin palatsi
  • Mecklenburgin Elbe-laakson luonnonpuisto
  • Eteläranta
  • Neustadt-Glewen ranta
  • Elbhöhen-Wendlandin luonnonpuisto
  • Nordstrand
  • Neustadt-Glewen linna

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Stuck?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Stuck, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Stuck, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 143 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 161 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 215 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 172 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Stuck on 691 cm.

Stuck: Hotellitiedot

Majoitukset
213
Halvin hinta
76 €
Korkein hinta
140 €
Suositut hotellit
Van der Valk Landhotel Spornitz, Suunnitteluun suuntautunut historiallinen maalaistalo (285 m²) - ihanteellinen PERHEKOKOUS, Hotel Erbprinz, Hotel Schloss Neustadt-Glewe, Parkhotel Hitzacker, ahead burghotel, Nature and fresh air in the Wendland hideaway near Lake Gartow, Vacation home "Kliesenpetter" with quiet terrace and garden, Lomiin lapsi ja koira Gartow am See, Viihtyisiä lomapäiviä biosfäärialueen kuonan alla, Hotel Seeblick Garni, Historisches 5 Gutshaus am Fluss mit Panoramablick und Riesigem Grundstück, Quiet vacation apartment between the Elbe and Nemitzer Heide, Bungalow on Rudower See up to 3 people Pet-friendly, nature and tranquillity,, Hof Schwalbennest auf Mondscheinshöhe

Viimeksi varatut hotellit Stuck
ebookersn tarkistamat arvostelut