ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji valokuvagalleria

Majoituspaikan julkisivu illalla/yöllä
Kahden hengen huone (kaksi sänkyä) ("Into the Foreign" by Yohei Takahashi) | Silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Sisätilat
Majoituspaikan sisäänkäynti
Ravintola

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Siivous
  • Baari
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
2-4-7 Koenjikita, Suginami, Tokyo
  • Place, Tokion metropolihallinnon rakennus
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Shibuyan risteys
    ‪17 min ajomatka‬
  • Place, Meiji-temppeli
    ‪18 min ajomatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪46 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä) ("Into the Foreign" by Yohei Takahashi)

  • 17 m²
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä) ("Ten" by Ryuichi Ogino)

  • 17 m²
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji

Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu kahvila ja baari/aulabaari
Tämän hotellin palveluihin kuuluu baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja kahvila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on juhlasali.
ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja tohvelit. Huoneessa on parveke. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy suihku, WC-istuin sähköisellä bideellä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji sijaitsee lähellä kohdetta Shibuyan risteys. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja kahvilan.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit tilata itsellesi syötävää majoituspaikan kahvilassa tai vaihtoehtoisesti nauttia juoman sen baarissa/loungessa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen matkatavarasäilytyksen
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Shibuyan risteys ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokyo Dome
Majoituspaikasta löytyy kahvila ja välipalabaari/deli. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä hotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Ruoka ja juoma

  • Baari/aulabaari
  • Kahvila
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Perheystävällinen

  • Jääkaappi huoneessa
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto

Asiakaspalvelut

  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Ulkotilat

  • Terassi

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet
  • Vastaanottosali

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Tohvelit
  • WC elektronisella bideellä
  • Yksityinen kylpyhuone

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Jääkaappi

Muuta

  • Ilmastointi
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 11.00–1.00
Asiakkaat saavat erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen sekä pääsykoodin sähköpostitse ennen saapumista. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero on 100–200 JPY per henkilö per yö huoneen yökohtaisesta hinnasta riippuen. Veroa ei peritä niistä yöhinnoista, jotka ovat alle 10 000 JPY. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 11.00–1.00.
Asiakkaat saavat erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen sekä pääsykoodin sähköpostitse ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

BnA HOTEL Koenji Tokyo
BnA Koenji Tokyo
BnA Koenji
ARTIST HOTEL BnA HOTEL Koenji Tokyo
ARTIST HOTEL BnA HOTEL Koenji
ARTIST BnA Koenji Tokyo
ARTIST BnA Koenji
Artist Bna Koenji Tokyo
ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji Hotel
ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji Tokyo
ARTIST HOTEL - BnA HOTEL Koenji Hotel Tokyo