Lennot kohteesta Los Hinojosos

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Los Hinojosos

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 56 € ja yhdensuuntaisille lennoille 22 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Perillä Turussa

Lennot Los Hinojosos – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Los Hinojosos – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Los Hinojosos lähellä

Cantarranas Tourist Accommodation

Cantarranas Tourist Accommodation

Los Hinojosos, Cuenca
Hinta on 369 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
369 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Tämä chalet sijaitsee lähellä kohdetta Bodega Finca Antigua. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat.
Cantarranas Tourist Accommodation
El Bálsamo de Belmonte

El Bálsamo de Belmonte

3 out of 5
C. Alcalde Antonio Vellisco 12, Belmonte, Cuenca
Hinta on 144 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
144 €
13.5.–14.5.
sisältää verot ja maksut
El Bálsamo de Belmonte sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Caudillon aukio. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja täyden palvelun kylpylän.
"Muy acogedor,tranquilo ,limpio y el personal muy simpático"

Arvosteltu 5.5.2025

El Bálsamo de Belmonte
Hosteria Tierrallana by Juypehotel

Hosteria Tierrallana by Juypehotel

3 out of 5
Carretera N- 301 Km. 171, El Provencio, Cuenca
Hinta on 53 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
53 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Hosteria Tierrallana by Juypehotel tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Nattelarm
"Skriver man skal være stille. Men meget larm fra højrøstede mennesker frem til 04.30 i et hotel der har meget tynde vægge og smækkende døre. Lidt øv når man tænker på den gode og venlige betjening"

Arvosteltu 21.6.2024

Hosteria Tierrallana by Juypehotel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Casa Rural el Rincon del Infante

Casa Rural el Rincon del Infante

3 out of 5
PLAZA MAYOR, 2, Villa de Don Fadrique, Toledo
Hinta on 64 € per yö ajalle 14. toukok. viiva 15. toukok.
64 €
14.5.–15.5.
sisältää verot ja maksut
Casa Rural el Rincon del Infante tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat.
"Trato excelente, desayuno espectacular, sitio muy acogedor y con estilo. Repetiremos"

Arvosteltu 17.2.2025

Casa Rural el Rincon del Infante
Hostal el Bomba

Hostal el Bomba

3 out of 5
N-301 165, Las Pedroneras, Cuenca
Hinta on 66 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
66 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Hostal el Bomba tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
"buino per una tappa nella Mancha, tra i mulini ed il castello di Belmonte."

Arvosteltu 5.5.2025

Hostal el Bomba
Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa

Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa

4 out of 5
Infante Don Juan Manuel, 2, Belmonte, Cuenca
Hinta on 100 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
100 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Palacio Infante Don Juan Manuel Spa. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
"Overall environment was great in the hotel but service was working slowly in the restaurant."

Arvosteltu 2.11.2016

Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Los Hinojosos
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.