Lennot kohteesta San Rafael

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Perillä Turussa

Lennot San Rafael – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien San Rafael – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen San Rafael lähellä

La Mansión del Faro

La Mansión del Faro

3.5 out of 5
C. Hidalgo S/N, Junto al Faro del Puerto, Tecolutla, VER
Hinta on 56 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
56 €
13.5.–14.5.
sisältää verot ja maksut
La Mansión del Faro on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tecolutla Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
9/10 Wonderful! (204 arvostelua)
"Todo muy bien"

Arvosteltu 8.5.2025

La Mansión del Faro
Mar De Estrellas

Mar De Estrellas

3 out of 5
Carretera Nautla, Poza Rica, Tecolutla, VER
Hinta on 101 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
101 €
13.5.–14.5.
sisältää verot ja maksut
Mar De Estrellas on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Ciénega del Fuerten osavaltiopuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
8,8/10 Excellent! (273 arvostelua)
"Excelente lugar para descansar y disfrutar de la tranquilidad"

Arvosteltu 8.5.2025

Mar De Estrellas
Bon Jesús Hotel

Bon Jesús Hotel

3.5 out of 5
Carretera Nautla-Poza Rica KM 79, Tecolutla, VER
Hinta on 80 € per yö ajalle 25. toukok. viiva 26. toukok.
80 €
25.5.–26.5.
sisältää verot ja maksut
Bon Jesús Hotel sijaitsee lähellä kohdetta Ciénega del Fuerten osavaltiopuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
8/10 Very Good! (264 arvostelua)
"."

Arvosteltu 8.5.2025

Bon Jesús Hotel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
OYO Hotel Casa Blanca

OYO Hotel Casa Blanca

3 out of 5
Carretera Nacional Mexico-Nautla S/N, Colonia Ejidal, Martínez de la Torre, VER
Hinta on 34 € per yö ajalle 16. toukok. viiva 17. toukok.
34 €
16.5.–17.5.
sisältää verot ja maksut
OYO Hotel Casa Blanca sijaitsee lähellä kohdetta Parque Jose María Mata. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja ravintolan.
6,2/10 (61 arvostelua)
"Cuenta con lo necesario para estar cómodo y la alberca es amplia y si eres huésped tienes acceso libre a cualquier hora👍"

Arvosteltu 21.4.2025

OYO Hotel Casa Blanca
Maison Couturier, San Rafael, a Member of Design Hotels

Maison Couturier, San Rafael, a Member of Design Hotels

2.5 out of 5
Puntilla Chica, San Rafael, VER
Hinta on 114 € per yö ajalle 20. toukok. viiva 21. toukok.
114 €
20.5.–21.5.
sisältää verot ja maksut
Maison Couturier, San Rafael, a Member of Design Hotels sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Fundadores de San Rafael -aukio. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ulkouima-allasta.
"Great stay while being immersed in the local agriculture, beautiful setting with different casitas and an excellent restaurant."

Arvosteltu 26.12.2024

Maison Couturier, San Rafael, a Member of Design Hotels
Finca Garullo

Finca Garullo

3.5 out of 5
Carreta Puntilla Aldama Ejido, Galvarino Barria 101, San Rafael, VER
Hinta on 95 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
95 €
18.5.–19.5.
sisältää verot ja maksut
Finca Garullo sijaitsee lähellä kohdetta Municipal Palace (historiallinen rakennus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
Finca Garullo
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa San Rafael
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.