Hotellit Chocolyn
Vertaa 21 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 70 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Chocolyn: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Chocolyn

Camperdown Cascade Motel

Terang Motor Inn

Dalvue Motel

Manifold Motor Inn

Coragulac House Cottages

Boutique Home Hotel sijaitsee risteyksessä grampians, GOR ja folkies

Mount Elephant Hotel Motel

Lakes And Craters Holiday Park

Skibo Cottage

Rivergum Lodge by Tiny Away

MOUNTVIEW residence is a gorgeous renovated house at the bottom of Mount Leura.

The Camperdown Mill - South West Victoria

Heytesbury House

Maids Quarters - Coragulac House
Kohteeseen Chocolyn tutustuminen
Chocolyn tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Chocolyn ja sen lähellä kuuluu:
- Mount Leura
- Lake Bullen Merri
- Lake Purrumbete Wildlife Reserve
- Cobden Golf Club
- Cobden Miniature Railway
- Darlington Common Flora Reserve
- Red Rock
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Chocolyn?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Chocolyn, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Chocolyn, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Elokuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 155 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 208 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 15 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 257 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 225 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Chocolyn on 844 cm.
Chocolyn: Hotellitiedot
Majoitukset | 21 |
|---|---|
Halvin hinta | 70 € |
Korkein hinta | 127 € |
Suositut hotellit | Camperdown Cascade Motel, Terang Motor Inn, Dalvue Motel, Manifold Motor Inn, Coragulac House Cottages, Boutique Home Hotel sijaitsee risteyksessä grampians, GOR ja folkies, Mount Elephant Hotel Motel, Lakes And Craters Holiday Park, Skibo Cottage, Rivergum Lodge by Tiny Away, MOUNTVIEW residence is a gorgeous renovated house at the bottom of Mount Leura., The Camperdown Mill - South West Victoria, Heytesbury House, Maids Quarters - Coragulac House, Dairy Escape by Tiny Away |


