Hotellit Kobunda-ri
Vertaa 100 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 35 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kobunda-ri: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kobunda-ri

Shilla Stay Cheonan Asan Samsung Display City

ON City Hotel

Sono Belle Cheonan

Ramada Encore by Wyndham CheonAn

The Cheil Hotel Onyang

Onyang Hot Spring Hotel

Charlot Castle Hotel

THE SKY HOTEL

World Tourist Hotel

Aank Ryokan Yosuriguri Hotel

Hotel Laglas Asan

Asia Tourist Hotel

SureStay Plus Hotel By Best Western Asan

ANNK HOTEL CHEONAN SEONGJEONG

ON Smart Hotel
Kohteen Kobunda-ri hotellit
Kobunda-ri on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 8 hotellia kohteessa Asan
Kohteeseen Kobunda-ri tutustuminen
Kobunda-ri tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kobunda-ri ja sen lähellä kuuluu:
- Yeonginsanin luonnonmetsä
- Asan Spavisin vesipuisto
- Pinnacle Landin teemapuisto
- Paradise Spa Dogo
- Pyeongtaekin matkailukeskus
- Sapgyoho Hamsangin puisto
- Sapgyohon teemapuisto
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kobunda-ri, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Cheongju (CJJ-Cheongjun kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kobunda-ri?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kobunda-ri, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kobunda-ri, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja joulukuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin -5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 108 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 28 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 320 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 766 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kobunda-ri on 1353 cm.
Kobunda-ri: Hotellitiedot
Majoitukset | 100 |
---|---|
Halvin hinta | 35 € |
Korkein hinta | 95 € |
Suositut hotellit | Shilla Stay Cheonan Asan Samsung Display City, ON City Hotel, Sono Belle Cheonan, Ramada Encore by Wyndham CheonAn, The Cheil Hotel Onyang, Onyang Hot Spring Hotel, Charlot Castle Hotel, THE SKY HOTEL, World Tourist Hotel, Aank Ryokan Yosuriguri Hotel, Hotel Laglas Asan, Asia Tourist Hotel, SureStay Plus Hotel By Best Western Asan, ANNK HOTEL CHEONAN SEONGJEONG, ON Smart Hotel |