Hotellit Leandro N. Alem
Vertaa 12 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 49 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Leandro N. Alem: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Leandro N. Alem

Bungalows El Pindó

Room-ñau Father for 3 People

MOMORA DISTRITO SELVA

Hotel Cabanas del Parque

¡departamento Nuevo en Pleno Centro de la Ciudad!

Los Lapachos. Nature is here.

Cabañas Guacurari

Bottega Ñau Tata 4 tai 5 hengelle (parivuode ja 3 yhden hengen vuodetta)

House on the farm, with private stream.

Al Kamar Lodge Spa

Cabañas Sueño Azul
Kohteeseen Leandro N. Alem tutustuminen
Leandro N. Alem tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Leandro N. Alem ja sen lähellä kuuluu:
- Kansallispuisto
- Plaza José de San Martínin puisto
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Leandro N. Alem?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Leandro N. Alem, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Leandro N. Alem, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Lokakuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 565 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 561 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 446 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 16 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 671 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Leandro N. Alem on 2243 cm.
Leandro N. Alem: Hotellitiedot
Majoitukset | 12 |
|---|---|
Halvin hinta | 49 € |
Korkein hinta | 255 € |
Suositut hotellit | Bungalows El Pindó, Room-ñau Father for 3 People, MOMORA DISTRITO SELVA, Hotel Cabanas del Parque, ¡departamento Nuevo en Pleno Centro de la Ciudad!, Los Lapachos. Nature is here., Cabañas Guacurari, Bottega Ñau Tata 4 tai 5 hengelle (parivuode ja 3 yhden hengen vuodetta), House on the farm, with private stream., Al Kamar Lodge Spa, Cabañas Sueño Azul |

