TÀmÀ unelmakoti on rakennettu vuosina 2004-2005 ja on ympÀri vuoden. Loft-makuuhuoneessa, jossa on kÀsinveistetty tukkuri, on oma parveke, josta on nÀkymÀ vaahteralaaksoon itÀÀn, ja parvella itsessÀÀn on vailla nÀkymÀÀ molemmille dyynille ja Michigan-jÀrvelle lÀnteen. Makuuhuoneeseen on liitetty isÀntÀkylpy, jossa on lasitiilet ja kaksinkertainen suihku upotetulla seinÀmaalauksella. Pukuhuoneella / kaappilla on oma kÀsinmaalattu syksyinen seinÀmaalaus.
TÀtÀ omaisuutta ei ole myytÀvÀnÀ. On olemassa pari myytÀvÀnÀ olevaa kylttiÀ erittÀin pitkÀn ajomatkan sisÀÀnkÀynniltÀ: on ihmisiÀ, jotka myyvÀt 2 hehtaarin tontteja kiinteistömme alle. Golden Dunes -mökkiÀ EI tule myyntiin: tÀmÀ on unelmamme ja pysyy niin.
On 2 pÀÀkerroksen makuuhuonetta. Kasvisto- ja elÀimistössÀ on kaksi erillistÀ vuodetta. Aclosetin ylÀhylly on tÀynnÀ perhekeskeisiÀ pelejÀ, kortteja, palapelit ja lelut viihdettÀ varten. Quilt-huoneessa on parivuode, yksi kerrossÀnky, jossa peitto-teema koko.
PÀÀkerroksessa on myös tÀysi kylpyamme hierovalla suihkulla ja alaosa. Kaikki pyyhkeet ja liinavaatteet on kalustettu. Suuri huone ja tÀydellinen keittiö viimeistelevÀt pÀÀkerroksen. Suurelle kannelle on ranskalaisia kaksinkertaisia liukuovia. Kaikissa huoneissa ja suuressa huoneessa on satelliitti-TV DVD: llÀ ja videonauhurilla.
SisÀÀnkÀyntitasolla on 2 1/2 autotalli, tÀysin varustettu pesula ja sisÀÀnkÀynnin huone, jossa on varastointi, joka sisÀltÀÀ vesileluja ja kelluvia. Puhallettava lautta kÀyttöösi on autotallissa.
Kaikilla kiinteistöillÀmme on ihana luontopolku. Se on jaettu kahteen silmukkaan: pidempi ja lyhyempi. TÀmÀ polku on merkitty hyvin maalatulla punaisella ympyrÀllÀ, joka on merkitty keltaisella ja vie sinut kaikille 26 hehtaarin alueille. Voit vapaasti tutustua kukkuloihin, metsiin ja niittyihin. Voit vapaasti vaeltaa, hiihtÀÀ tai lumikenkiÀ koko kiinteistöllÀ.
On myös muita lukittuvia polkuja, jotka ovat leveÀmpiÀ, ei merkittyjÀ, mutta helppo kÀvellÀ. Joten: lisÀÀ seikkailua - seuraa merkittyjÀ polkuja, liikuta rauhallisemmin - kÀvele laajalle leikattuja polkuja.
Tarjolla on ulkogrilli sekÀ runsaasti istuimia suurella kannella.
Pesutuvassa on luuta, tyhjiö ja muut puhdistustarvikkeet, joita saatat tarvita koko loman ajan.
Avoin hiekka-alue sopii erinomaisesti leikkiville lapsille, kun taas aikuiset nauttivat nĂ€kymistĂ€ tai s'moresistĂ€ tuleen. ĂlĂ€ koskaan leikkaa elĂ€viĂ€ puita. KiinteistössĂ€ on paljon untuvapuuta. Palo-kuopassa on myös runsaasti istumapaikkoja upealla avoimella alueella, jotta voit nauttia iltaisin tĂ€htien alla.
Avainsanat: Hirsitalo, AuringonlaskunÀkymÀ, Hiekkadyynit, Yksityinen, JÀrvinÀkymÀt, Rannat, Lomakiinteistö